فیلیپ رودخانه’ کلت سلام شامل بی دست و پا تصویری بازنشستگی بحث

فیلیپ رودخانه, که گفت که او در نظر گرفته بازنشستگی این offseason تحویل یک پیام ویدئویی به Indianapolis Colts طرفداران از آنچه به نظر می رسد جالب محیط زیست است.

38-سال-quarterbacks به مختصری با تشکر از شما به کلت طرفداران به ظاهر از حمام خود را رسما پس از امضای یک سال قراردادی به ارزش 25 میلیون دلار.

رودخانه نمی تواند در حال حاضر در Colts’ تسهیلات به کارگران به عنوان تیم جدیدترین کارفرمایی چرا که او در حال حاضر مانند بسیاری از هموطنان خود را NFL بازیکنان برخورد با یک واقعیت جدید به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. بنابراین او به جای صحبت در مقابل آنچه به نظر می رسد آبی و سفید پرده حمام به بیان قدردانی خود را به پیوستن به کلت.

“خانواده من فوق العاده هیجان زده می شود بخشی از Colts, خانواده,” او گفت:. “من می دانم که من شده اند حریف برای بسیاری از سال های بسیاری است اما من نیز تا به حال احترام زیادی برای این سازمان این فن پایه و به دنبال به جلو به یک سال 2020 فصل است.”

رودخانه ها نیز گفت: در کنفرانس تلفنی روز شنبه با خبرنگاران گفت که او فکر بازنشستگی با خانواده اش برای اولین بار در زندگی حرفه ای او. او به آرمان های مربیگری خود بچه های دبیرستان تیم زمانی که آنها به اندازه کافی و آماده برای راه رفتن به دور از NFL اگر فرصت مناسب نیست در حال حاضر خود را.

Philip Rivers
فیلیپ رودخانهAP

“آن را یکی از کسانی می پردازد که در آن ما گفت:” خوب شوت, اگر وجود دارد هیچ چیز دیگری در خارج وجود دارد خواهد شد که پاسخ ما,’ ” رودخانه گفت. “ما به نوعی گفت: هر چه خدا می خواهد. اگر چیزی وجود دارد خارج وجود دارد, من فقط نمی خواهم به چسبیدن به بازی اما اگر چیزی در خارج وجود دارد, شلیک,, ما شروع به مربیگری.”

در نهایت او تصمیم گرفت تا دوباره با سر مربی فرانک رایش — که توهین آمیز هماهنگ با شارژر برای دو فصل و quarterbacks مربی نیک Sirianni در ایندیاناپولیس.

“این فقط همه کار می کرد” رودخانه گفت. “من فقط سوپر خدا را شکر راه آن کار می کرد و هیجان زده به – دوباره – بخشی از آن چون ما می دانیم که شوت این تیم نهایی بازی. و به بخشی از این گروه ها و سعی کنید برای کمک به دوست من گفت: رسیدن به بالای کوه است که هیجان انگیز چالش جدید برای من است.”

رودخانه انتخاب شد به هشت Pro کاسه در زمان خود با شارژر از معروف سال 2004 پیش نویس NFL تجارت روز هنگامی که غول معامله او را به سان دیگو در ازای Eli Manning. شارژر و رودخانه ها با توافق طرفین به راه بخشی از آنها به پایان رسید 5-11 با وجود رودخانه پرتاب برای 23 touchdowns و 4,615 متری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>