پیانو, شومینه, تشک: عجیب ترین چیزهایی که مردم سرقت از اتاق های هتل

شاید شما ذخیره کردن یک یا دو نوار از هتل صابون در چمدان خود را و یا دزدکی حرکت کردن یک کلاه دوش به جیب خود. گاهی یک قلم ممکن است “به طور تصادفی” سقوط یک کیف پول. اما برای مهمانان در چهار و پنج ستاره هتل ها ریسک برای اتاق سرقت حتی بالاتر است.

بیشتر مهمان می پردازد برای یک اتاق بیشتر جسارت آنها به سرقت بالا و قیمت کالا. در یک نظرسنجی از 1,157 مدیران هتل ها در اروپا و آسیا و صاحبان هتل نشان داد چیزهای احمقانه شده اند که دامنگیر با توجه به گزارش های سلامتی بهشت یک پورتال است که بررسی اسپا و هتل های لوکس در اروپا و آسیا است.

مانند یک پیانو بزرگ.

سه ناشناخته مردان در لباس گرفته بود دور گراند پیانو.

“هنگامی که من راه می رفت از طریق لابی متوجه شدم که چیزی گم شده بود و به زودی پس از من یاد گرفتم که سه ناشناخته مردان در لباس گرفته بود دور پیانو و آن را هرگز دوباره البته” گفت: یکی hotelier از ایتالیا بود که ابزار خود را دامنگیر.

در فرانسه تاکسیدرمی بود در یک مهمان منو. “در یک هتل در فرانسه مهمان گرفتار شد تلاش برای سرقت یک پر گراز ، در تاریخ بعد او دریافت این جایزه: دوستان خریداری گرانبها قطعه از هتل داد و آن را به او به عنوان یک هدیه عروسی,” سایت یادداشت ها.

موارد دیگر شامل “وسایل حمام سر دوش باران یک ماهواره دوش یک صندلی توالت یک ناودان پلاستیکی [و] حتی کل نزول است.”

در سالزبورگ, اتریش, معطر پاینوود سونا نیمکت بودند nicked (سرقت متوجه شده بود پس از دیگری مهمان گله و شکایت در مورد نیاز به استراحت ایستاده) و کل سیستم استریو در هتل آبگرم ناپدید شد یک شبه و هتل ها در همه زمینه ها دیده می شود روغن نقاشی و آثار هنری دیگر ناپدید می شوند.

هتل های که ارائه مهمانان با استفاده از کامپیوتر قرص اغلب پیدا کردن آنها گم شده — همراه با coffeemakers. و آن را فقط coronavirus دیوانه مهمانان را که با کاغذ توالت — مهمانان در هتل چهار ستاره معمولا ترک با رول از مسائل — حتی در افراد سالم برابر است.

اما شاید تعجب آور اقلام به برداشته هستند تشک.

“لوکس گران قیمت تشک (اغلب ارزش چند هزار یورو) ایمنی نیست به ناپدید می شوند: احتمال برای سرقت 8.1 بار بالاتر در هتل پنج ستاره” در سایت نت. وابسته نشان داد که اقلام حجیم و گاهی اوقات دور whisked در وسط شب با استفاده از آسانسور است که به طور مستقیم به پارکینگ زیرزمینی.


همچنین جالب است آنچه که مردم سرقت توسط خود ملیت:

  • آلمانی, انگلیسی,: این “مهمانان هتل را دنبال کنید و نه خسته کننده سرقت رفتار: علاوه بر حوله و لباس راحتی پنپه در درجه اول لوازم آرایشی و لوازم آرایش هستند تمرکز می کنند.”
  • اتریشی: “ظروف و ماشین آلات قهوه بالا به نظر می رسد تا خود را همانند رتبه بندی است.”
  • آمریکایی: “بالش و باتری به نظر می رسد به عنوان نخست اشیاء میل.”
  • ایتالیایی: آنها “به نظر می رسد ترجیح می دهند لیوان شراب به عنوان یک هتل سوغات.”
  • سوئیس: “این سشوار رتبه بالا در [خود] رتبه بندی است.
  • هلندی: “علاقه خود شامل لامپ و کاغذ توالت.”
  • فرانسه: آنها “سرقت در بیشتر دیدنی و جذاب شیوه ای. … [آنها] جذب عمدتا به تلویزیون و کنترل از راه دور.”

پائولا Froelich بنیانگذار و سردبیر آنلاین مجله سفر برای زنان پهن خارج از کشور. Instagram @pfro.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im