Pier 1 Imports است تمیز کردن خانه.

صفحه اصلی محصولات خرده فروش برای پرونده فصل 11 ورشکستگی حفاظت از روز دوشنبه تنها چند هفته پس از آن اعلام کرد بسته شدن نزدیک به نیمی از آن 942 فروشگاه.

فورت ورث تگزاس مبتنی بر خرده فروش بوده است teetering در آستانه سقوط برای سالها به عنوان یک کشت از رقبا از, Target, Walmart, Wayfair و تخت حمام و فراتر از siphoned مشتریان را با قیمت های پایین تر و مشابه ارائه شده است.

خرید و فروش در آن در سه ماهه اخیر کاهش یافت و از 13 درصد به $358 میلیون دلار به عنوان ذخیره ترافیک کاهش یافته است. این شرکت همچنین گزارش از دست دادن خالص $59 میلیون برای سه ماهه که به پایان رسید Nov. 30.

از تشکیل پرونده ورشکستگی در منطقه شرقی ویرجینیا می گوید که 51 ساله شرکت امیدوار است برای پیدا کردن یک خریدار برای آن باقی مانده فروشگاه. اسکله 1 همچنین بسته شدن دو مراکز توزیع به بازتاب آن رد پای کوچکتر.

“ما در حال حرکت به جلو در این روند با حمایت از ما وام دهندگان و خوشحالیم که با علاقه اولیه ما به عنوان شرکت در بحث و مذاکره با خریداران بالقوه” این شرکت اجرایی رابرت Riesbeck در بیانیه ای گفت:.

اسکله 1 امن $256 میلیون نفر در تامین مالی از بانک مرکزی امریکا, ولز فارگو, انجمن ملی و Pathlight سرمایه LP.

شناخته شده برای آن رنگارنگ ظروف بیش از اندازه بالش ترکه یا چوب کوتاه مبلمان و اقلام تزئینی, Pier 1 خود را از دست داده رقابتی صنعت ،

“هر کس با ارائه کم هزینه مبلمان امروز وارد شده از آفریقا یا هند” گفت: وکیل ورشکستگی کنت روزن از لویناشتاین سندلر. “اسکله 1 است و نه منحصر به فرد دیگر وقتی که می آید به هدیه و مبلمان. آنها مقدار زیادی از رقابت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im