AUSTIN تگزاس — جمهوری پیرس بوش, نوه رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش موفق به پیشبرد از روز سه شنبه اولیه در پیشنهاد خود را برای یک هوستون کنگره صندلی تبدیل شدن به اولین عضو از خانواده خود را به از دست دادن یک مسابقه در تگزاس در بیش از 40 سال است.

گذشته از شناخت آینده از امریکا پایدار ترین جمهوری خواه سلسله بوش 34 بود تایید شده توسط خروجی اوباما در مناظره Rep. پیت اولسون و مطرح شده پول بیش از بسیاری از دیگر نامزدها 14 در این زمینه است.

Troy Nehls و Kathaleen دیوار مدافعان سرسخت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشرفته به جای آن به رواناب. که پرسش در مورد اینکه آیا خانواده بوش را تیز شخصی درگیری با رئیس جمهور در سال های اخیر تبدیل شده جمهوری خواه رای دهندگان.

اگر چه پیرس بوش, 34, ساخته شده از ابتدا روشن از اجرا خود را در ماه دسامبر بود که او یک متحد از مغلوب ساختن پیشی جستن او این کار را با تعصب و غیرت از رقبای که وعده داده شدید وفاداری به رئیس جمهور اگر انتخاب شود.

این اولین بار بوش دهکدهای از دست داد انتخابات در تگزاس پس از جورج دبلیو بوش شکست خورده در تلاش برای کنگره در سال 1978. از آن پس خانواده برنده شده بود در رای گیری در تگزاس در مسابقه برای فرماندار, رییس جمهور و, اخیرا, George W. بوش را پیروزی برای دولت زمین کمیسر در سال 2014 و 2018.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de