Placido Domingo خلاف کاران نیز قربانی سوء استفاده جنسی در اپرا جهان

موسس که صدا زنگ بیش از Placido Domingo ادعا سریال سوء رفتار جنسی می گوید خود تجاوز توسط یک نر ستاره اپرا برانگیخت خود بمب آیات.

ساموئل شولتز در هفته گذشته نیز متهم قدرتمند اتحادیه است که نشان دهنده این ستاره اسپانیایی تنور و دیگر خوانندگان اپرا از کمک به دمینگو hush up داخلی پروب است که او تا به حال درگیر در آزار و سوء استفاده شامل ده ها تن از زنان در سراسر جهان است.

شولتز, 33, معاون رئيس جمهور از آمریکا انجمن صنفی هنرمندان موسیقی استعفا داد در اعتراض هفته گذشته متهم اتحادیه از تلاش برای ایجاد “یک یار مقابله” با دومینگو در ازای $500,000 از تنور و یک “مذاکره عذرخواهی” خواننده بعدا لغو.

“من می دانستم که در این زمان اگر من جلو آمده این درنده اقدامات ادامه خواهد داد و بر دیگر مردم زندگی می کند,” او گفت:.

دومینگو است بارها و بارها با رد اتهامات سوء استفاده جنسی و یک سخنگوی اتحادیه هرگونه تخلف است.

“هر آنچه که این یک “پوشش” و یا ” یار “در تهران آشکارا غلط است” گفت: AGMA ملی, مدیر اجرایی, Len Egert در بیانیه ای به پست. “به فکر نظم و انضباط بود و دقیق و بی سابقه — قابل توجه جریمه دراز مدت تعلیق و مشاوره و همچنین معنی دار عذرخواهی. این اقدامات انضباطی شد و به شدت مورد تایید 80 عضو AGMA هیئت مدیره پس از شنیدن جزئیات این گزارش و با توجه به تمام حقایق و شرایط.”

Samuel Schultz
ساموئل شولتزجیمی شولتز از طریق AP

Egert گفت: 500.000 دلار پرداخت شد مورد استفاده قرار گیرد توسط تیم طراحی “ساختاری برنامه” به آدرس آزار و اذیت جنسی و پرداخت هزینه برای تحقیقات داخلی.

در نامه استعفای خود را شولتز گفت که “به عنوان یک تجاوز جنسی بازمانده خودم وجدان من نمی خواهد به من اجازه می دهد به عنوان یک حزب به یک توافق اجازه داده است که این اتحادیه به دفن جزئیات دومینگو را دهه سوء استفاده از زن AGMA اعضای.”

شولتز در سال 2018 متهم, countertenor David Daniels و شوهر, William والترز از drugging و تجاوز به او, پس از اجرای اپرا در هوستون در سال 2010 در حالی که او هنوز دانش آموز بود. این دو نفر متهم به اتهام تجاوز جنسی در سال گذشته است.

قبل از گزارش اتهام تجاوز به مقامات شولتز گفت که او با نزدیک شدن AGMA برای کمک به. “من ارائه گزارش به فرد است که دسته این شرایط و وجود رادیو سکوت” شولتز گفت: پست و اضافه کرد که این اتحادیه تنها در زمان مورد علاقه خود را در مورد پس از آن ضربه اخبار یک سال بعد.

در سال 2019 شولتز گفت که او برای یک موقعیت در AGMA مدیره به منظور حفاظت از دیگر اعضای اتحادیه در یک صنعت است که او می گوید به مدت طولانی تحمل آزار و اذیت جنسی توسط برخی از بزرگترین ستاره.

“وجود دارد مشروع خطر از بین بردن حرفه ای من با گزارش فرد دیگری حمله علیه من گفت:” شولتز در یک پیام در وب سایت خود را. “از آنجا که این, من زندگی با ترس از محرومیت و سکوت.”

اما Egert گفت: این اتحادیه حمایت شولتز ارائه او را با مشاوره و مراجعه او به دو جداگانه وکیل و پرداخت هزینه های حقوقی خود را.

دومینگو 79 بود که متهم به سوء رفتار جنسی و سوء استفاده از قدرت توسط 27 نفر با توجه به داخلی های حقوقی انجام شده توسط کاوشگر AGMA شولتز گفت. شولتز بود ضروری به جلسات اتحادیه که در آن پروب را یافته مورد بحث قرار گرفت او گفت: پست. او اعتراف کرد که او به بیرون درز اطلاعات در مورد پروب و هیئت مدیره مذاکرات به آسوشیتد پرس در ماه گذشته که برای اولین بار در معرض اتهامات علیه دمینگو سال گذشته است.

دومینگو عذرخواهی به زنان بود که او را متهم کرد از سوء رفتار جنسی در فوریه. 25. “من قبول مسئولیت کامل برای اعمال من,” او گفت:.

اما دو روز بعد در فوریه 27, او به نظر می رسید به فلیپ فلاپ زمانی که او گفت: “من عذرخواهی صادقانه بود … اما من می دانم آنچه من انجام نداده اند و من آن را انکار دوباره. من هرگز رفتار پرخاشگرانه نسبت به کسی و نه من تا به حال انجام هر چیزی به مانع و یا صدمه دیده حرفه ای از هر کسی است.”

در میان اتهامات دمینگو دیده است اجرای خود را لغو سراسر جهان است. روز جمعه دومینگو و در رویال اپرا هاوس در لندن “توافق طرفین” است که او را لغو اجراهای آتی در جوزپه وردی “دون کارلو” در ماه جولای.

ماه گذشته دمینگو استعفا داد و موقعیت خود را به عنوان مدیر کل لس آنجلس اپرا یک شرکت است که به او کمک کرد و همچنین گفت که او نمی خواهد به بازگشت به نیویورک Metropolitan Opera.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de