سیاره تناسب اندام اعضای خشم بیش مارس لایحه در میان coronavirus تعطیلی

عصبانی موش ورزشگاه لعنتی سیاره تناسب اندام روز پنج شنبه پس از آنها آموخته زنجیره ای تا به حال از شارژ حساب خود را برای ماه مارس — با وجود این واقعیت که آنها بوده ام در خانه گیر کرده به دلیل coronavirus.

“سیاره تناسب اندام مطمئن شوید که آنها قاپ زنی من حق عضویت از حساب جاری من حتی اگر ورزشگاه در حال بسته شدن در سراسر کشور” کاربر توییتر Colby پادشاه griped.

نیوهمپشایر-بر اساس تناسب اندام franchisor به نظر میرسد که صورتحساب کاربران در سراسر ایالات متحده با وجود اجباری بسته شدن در تعدادی از ایالات آمریکا از جمله نیویورک و نیوجرسی و کانکتیکات در اوایل این هفته. همراه با سالنهای سینما و قمار دستور داده شد بسته به 8 p. m. دوشنبه.

“مارس غرامت ماهانه شد در صورتحساب یا لیست به عنوان ما متاسفانه قادر به جلوگیری از پیش برنامه ریزی شده پیش نویس در کوتاه مدت متوجه” سیاره تناسب اندام توییتی به کاربران. “لطفا می دانم که زمانی که ما بازگشایی ما یک اعتباری برای روز بسته قبلا پرداخت می شود و ما نمی خواهد در آینده شارژ ماهیانه حق عضویت تا زمانی که ما بازگشایی شده است.”

که نمی خواهد به احتمال زیاد نشستن به خوبی با بسته های پول اعضا چه کسی رو اخراج و هیچ نشانه روشنی از اجاره امداد به عنوان اقتصاد reckons با ویروس مرگبار است.

“می توانید @PlanetFitness توقف شارژ هزینه های بدنسازی برای کسانی از ما که نمی توانید به???? علت است که 20 دلار خواهد آمد من realllllll دستی rn” توییتی user @lilashllley.

حداقل 12 متحده دستور داده اند که ورزشگاه بسته می شود به منظور جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر. سیاره تناسب اندام مدیر عامل کریس رندیو گفت: در بیانیه ای که روز پنجشنبه در زنجیره قصد دارد به شاتر all locations, مارس 31.

سیاره تناسب اندام نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>