بازیکنان قهرمانی PGA حوادث قبل از استادان برای رفتن بدون طرفداران

پونته ودرا بیچ فلوریدا. — حتی با مضطرب شبح coronavirus در سراسر جهان و حتی در پی هر مهم ورزشی لیگ و سازمان تعلیق عملیات بازیکنان قهرمانی را حمل بر — با بازیکنان اما هیچ تماشاگران — از طریق خود برنامه ریزی چهار دور.

PGA Tour کمیسر جی موناهان پنج شنبه اعلام کرد که بازیکنان و همچنین سه بعدی مسابقات قبل از استادان (Valspar, WGC مارس بازی و والرو تگزاس باز) برگزار خواهد شد اما بدون تماشاگر مجاز بر روی زمینه.

که آغاز می شود روز جمعه دور دوم مسابقات قهرمانی بازیکنان در TPC Sawgrass ادامه خواهد داد و از طریق Valero تگزاس, باز, آخرین تور رویداد قبل از کارشناسی ارشد.

سازمان از استادان که برنامه ریزی شده است برای شروع این هفته از 6 آوریل را اعلام کرد هر چیزی که علنا در مورد برنامه های خود را.

با باز گرد از بازیکنان در جریان است و با تماشاگران در زمین گلف موناهان به نام ظهر کنفرانس مطبوعاتی اعلام این اقدامات گفت که او تا به حال صحبت با رئیس جمهور تهمت و فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis پیش از آن در روز.

Hideki Matsuyama leads The Players Championship after one round.
Hideki ماتسویاماAP

“تیم ما این است که در ارتباط مستمر با محلی مقامات بهداشتی در هر بازار که در آن ما مسابقات بازی هستند و ما در حال پیگیری و نظارت بر اطلاعات سلامت ارائه شده توسط CDC و سازمان بهداشت جهانی علاوه بر مشاوره های مسافرتی ارائه شده توسط وزارت امور خارجه ایالات متحده,” موناهان گفت. “هر دو در کاخ سفید و دفتر فرماندار بوده است و حمایت از اقدامات پیشگیرانه ما گرفته اند به این نقطه است. این می رود بدون گفت که این فوق العاده سیال و پویا وضعیت.

“در این نقطه در زمان PGA Tour حوادث در تمام تورهای در حال حاضر اقدام به برنامه ریزی خواهد شد اما انجام این کار بدون طرفداران” موناهان رفت. “این سیاست شروع می شود در مسابقات قهرمانی بازیکنان [جمعه] و در ادامه از طریق Valero تگزاس باز است. این مهم است به یاد داشته باشید که می تواند تغییر کند.”

پرسید: چرا این سفر تصمیم گرفتند برای ادامه بازی به جای تعلیق برنامه به عنوان NBA, NHL, لیگ MLB و مسابقات NCAA انجام داده اند موناهان گفت: “اگر شما نگاهی به ما سالن بدیهی است که ما در فضای ورزش ما در یک ورزشگاه و در اینجا این هفته در مجتمع پلاستیک طبرستان Sawgrass بازیکنان ما در حال ساخت راه خود را بیش از 400 هکتار است.

“و … به دلیل ماهیت آن و این واقعیت است که شما 144 بازیکنان در اینجا و در طی یک دور بازیکنان ما به طور کلی فراموش اجتماعی فاصله خود ما احساس می کردم که با در نظر گرفتن این گام برای رفع این مشکل با ما, طرفداران ما در یک موقعیت که در آن ما می تواند همچنان به کار وقایع را به عنوان در حال حاضر.

“من فکر می کنم آن را طبیعی احساس فشار برای انجام آنچه که دیگران انجام داده اند” موناهان اضافه شده است. “من فکر می کنم شما باید برای نگاه در چه منحصر به فرد برای ورزش خود را نسبت به آنچه که دیگران انجام داده اند و من فکر می کنم ما ورزش منحصر به فرد است به خصوص با توجه به مکان های که در آن ما میزبان مسابقات.”

پس شروع جمعه گلف در حال رفتن به یک, عجیب و غریب, نگاه متفاوت با تماشاگران پوشش fairways و سبزی.

“من هرگز یک تور رویداد مانند ما در حال رفتن به بازی [جمعه] با طرفداران” فیل مایکلسون گفت. “از آن خواهد شد بسیار عجیب و غریب را تجربه و احساس می کنم بد برای مردم اینجا است که پشتیبانی این مسابقات پس از چند دهه نمی شود قادر به در آمده است. اما این است که بسیار جدی چیزی است که ما نیاز به انجام همه ما می توانیم مطمئن شوید که مردم از دست دادن نیست زندگی بیش از آن است که ما می تواند جلوگیری از.”

پاتریک Cantlay گفت: “من فکر می کنم آن خواهد بود و از آن خواهد شد کمی شبح وار از بازی وجود دارد, به خصوص اگر شما بودند به زوج با فیل یا چیزی و آن را کاملا خالی است.”

گریم مک داول که شات 4-تحت, گفت: آن را “رفتن به سورئال” بازی در مقابل از طرفداران.

“این است که نهایی ورزشگاه, البته,” او گفت:. “این زمین گلف طراحی شده است که 75-, 100,000 هزار نفر در آن — به خصوص در سوراخ مانند 17 و 18. من خیلی دوست دارم که در آخرین روز یکشنبه من دوست دارم به شما بگویم که دقیقا چه آن را مانند احساس در تلاش برای برنده شدن در این مسابقات با هیچ کس.

“این رفتن به یک احساس عجیب و غریب — به خصوص در این رویداد که در آن تعامل جمعیت مانند یک کلید بزرگ برای این مسابقات گلف. اما آنچه ما در اینجا انجام ناچیز است در مقایسه با آنچه در جهان اتفاق می افتد و این بی سابقه است. ما فقط واقعا نمی دانم چگونه واکنش نشان می دهند و واقعا نمی دانم چه به انتظار.

“این باعث می شود ورزش حرفه ای ناچیز. بزرگتر وجود دارد, همه چیز در خطر است در اینجا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>