عزیز جان: من یک پدر و مادر تنها از سه فرزند فوق العاده با سندرم داون.

پسر من نیکی است و طبیعی کودک تازه متولد شده. دخترم ماریا و کوچک ترین پسر من نیکو هستند و بین المللی فرزندخواندگی از بلغارستان.

هر دو از این کودکان فوق العاده بودند و زندگی در شرایط اسفبار و غفلت در موسسات به صورت ذهنی مجنون در آن کشور است. هر دو تا به حال شده است در این نهاد از بدو تولد.

ماریا در حال حاضر 18 شده است و با من به مدت شش سال. نیکو است که در حال حاضر 16 شده است و با من به مدت دو سال.

از طریق یک آژانس در آمریکا, Reece را رنگین کمان من متصل شد به تصویب وکیل در بلغارستان که او نیز اتفاق افتاده است معلول جسمی و اختصاص داده شده که زندگی او را به تلاش برای کمک به این کودکان است.

هر دو از کودکان به تصویب رسید مسن تر بودند و تا به حال کمی امید بودن به تصویب رسید. سال از قرار گرفتن در معرض این نوع از نهادی غفلت و سوء استفاده از برگ های این کودکان با به چالش کشیدن “بقای اصلح” رفتارهای. پرخاشگری و دلبستگی اختلالات تاب و دیگر خود تحریک رفتارهای مشترک هستند و قطعا در حال حاضر با ماریا و نیکو.

من می نویسم تا شما امروز به خاطر اینکه من با داشتن مشکل با ماریا از کار افتادگی تامین اجتماعی پرداخت بیمه.

ماریا تبدیل 18 در نوامبر و ما اعمال می شود برای او ناتوانی در سپتامبر. 5, 2019. به درخواست دفتر امنیت اجتماعی ما بازگشت و برای پیگیری Dec. 5. در طول سفر من توضیح داده شده بود به افسر که ماریا خواهد پرداخت $325 در ماه برای اجاره و اضافی $145 برای هزینه سودمند.

افسر به من گفت که به نگرانی در مورد تاخیر در دریافت و پرداخت و دفتر امنیت اجتماعی خواهد پرداخت عطف به ماسبق به اکتبر 2019.

دیروز من یک SSI چک مورخ Dec. 27, 2019, برای ماریا برای $514. من سعی کردم به تماس با هر دو محلی و اصلی امنیت اجتماعی برای پیدا کردن که چرا پرداخت این است که برای کاهش مقدار و چرا وجود دارد بدون پرداخت برای اکتبر یا نوامبر.

درک من این است که ماریا بود که به دریافت $783 در هر ماه. من به عمد برای اعمال ماریا ناتوانی پرداخت در پیشبرد به عنوان مجاز از آنجا که من واقعا نیاز به این بودجه در جای خود به عنوان به زودی به عنوان او برخوردار بود.

من گرفته اند در یک مقدار زیادی از بدهی برای پوشش هزینه دو فرزندخواندگی که به بیش از $25,000.

من واقعا بوده است و در شمارش ماریا پرداخت ما برای کمک به پایان می رسد دیدار. من آگاه هستم که شما شده اند قادر به کمک به دیگر مردم در چالش با امنیت اجتماعی و من امیدوار بودم شما ممکن است قادر به کمک به من این وضعیت صاف کردن.

توجه داشته باشید در مختلف من همچنین می خواستم به شما اجازه می دانم که هر دو ماریا و نیکو انجام می دهند واقعا خوب است.

با تشکر از شما در پیشبرد برای خود در نظر میگیرد. N. G.

عزیز N. G.: این یک چیز فوق العاده شما. من مطمئن هستم که شنیدن داستان خود را روشن خواهد شد من خوانندگان روز و شاید حتی آنها را به انجام یک کار نیک برای کسی. کار خوب!

من نگه داشتن این دلیل من نمی خواهم به خود را قطع نامه فوق العاده زیاد.

من تماس خوب مردم در اداره سوشال سکیوریتی در فیلادلفیا و آنها در حال حاضر نظارت بر دختر خود را مورد. من مطمئن هستم او خواهد شد در حال حاضر همه چیز را که در حال آمدن است به او.

من هم آن را بر خودم برای تماس با ملی سندرم داون جامعه و نامه خود را با آنها. آنها بوده ام در تماس با شما و نیز کمک خواهد کرد که خود را با وضعیت.

من امیدوارم که همه کمک می کند. بهترین شانس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im