پلیس و طرفداران آنها اصرار رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو و قانونگذاران ایالتی به فرضا شهردار, بیل د Blasio آخرین نامزدی به MTA هیئت مدیره برای دعوت به جرم ترور متفکر Oscar Lopez-ریورا به پورتوریکو رژه در سال 2017.

لورن Cortes-Vazquez رهبری پورتوریکو رژه روز کمیته که در آن سال و دیوانگی بیش از دعوت لوپز-ریورا به آن باعث عظیم تحریم توسط حامیان مالی مانند نیویورک یانکیز و گویا مواد غذایی و بسیاری دیگر.

کومو حتی حاضر به مارس بیش از این بحث. رژه دعوت تقسیم پورتو Ricans که عاشق رژه که جشن میراث خود را.

“فرماندار و مجلس سنا دولت باید حق وتو این نامزدی. او پشتیبانی می کند کسی که منفجر کردن ساختمان” Sergeants خیرخواه انجمن رئیس جمهور اد Mullins گفت: پست در روز یکشنبه ، “یک رای برای Cortes-Vazquez رای به حمایت از تروریسم است.”

این جنایت کار محکوم لوپز-ریورا بود رهبر پورتوریکو ملی گروه Fuerzas Armadas de Liberación Nacional یا FALN که مسئولیت بیش از 100 بمب گذاری در 1970s و ’80s.

یکی بود در Fraunces میخانه در منهتن در سال 1975 یک انفجار که به کشته شدن چهار نفر و مجروح شدن ده ها تن.

لوپز-ریورا را از جمله توطئه برای سرنگونی دولت ایالات متحده و برای حمل مواد منفجره تبدیل شد در ماه ژانویه سال 2017 توسط رئیس جمهور باراک اوباما پس از او در خدمت بیش از 35 سال در زندان است.

در سال 2017 Cortes-Vazquez — که در خدمت به عنوان شهر بخش از پیری کمیساریای — دفاع از استقبال لوپز-ریورا به رژه.

“این سال ما در یک زمان بسیار پررنگ موضع و گفت: “رایگان اسکار لوپز ریورا” Cortes-Vazquez گفت: در آن زمان با توجه به ناظر.

“برخی از مردم او را به نام تروریست برخی از مردم او را به نام یک ناسیونالیست برخی از مردم او را به نام یک جنگنده آزادی و متفاوت بسیاری از چیزهای مختلف. نکته این است که مرد زندانی با جرائم مرتبط با او برای 37 سال و ما فکر آن را در یک قبر بی عدالتی و غیر انسانی است.”

او گفت: این کمیته بود و مفتخر به حمایت از او و در دفاع از یک طرح به او “آزادی ملی قهرمان” جایزه بود که در نهایت nixed.

“ما بسیار افتخار است که جایزه اسکار لوپز ریورا گرفته شده بودند و او را خواهی ویژه عنوان این سال به نام “آزادی ملی قهرمان'” Cortes-Vazquez گفت. “است که یک عنوان است که خواهد عطا شود تنها در اسکار.”

پلیس ملی دفاع رئیس بنیاد مایکل Palladino همچنین گفت: Cortes-Vazquez را نامزدی بود که فراتر از رنگ پریده است.

“او منفجر تروریستی پایین ما به گلوی مارس در پورتوریکو رژه روز. او نباید در MTA هیئت مدیره” Palladino گفت.

“شما نیاز به برخی از قضاوت خوب به خدمت MTA هیئت مدیره و نمایندگی حمل و نقل سواران.”

پست روز جمعه گزارش داد که Cortes-Vazquez استفاده نمی کند و توده های حمل و نقل برای رسیدن به محل کار و chauffeured در اطراف یک شهر-تامین وسیله نقلیه.

د Blasio را انتخاب Cortes-Vazquez قرار می دهد کومو و دموکراتیک-اجرای سنا در نقطه گفت: مشاور سیاسی هنک Sheinkopf.

دموکرات ها در آلبانی در حال حاضر کم و بیش داستان از اتهام جنایتکاران بودن اجازه دهید شل در زیر قید وثیقه اصلاحات و این است که فقط رفتن به شمع در فشار است.

“دموکرات ها در حومه یک مشکل واقعی با وثیقه اصلاحات. دموکرات ها نیاز به رای Cortes-Vasquez در سنای آمریکا در جریان است تا همه چیز را بیشتر به چالش کشیدن” Sheinkopf گفت.

“جمهوری خواهان مجلس سنا باید به د Blasio شکلات و یک دسته گل از گل دادن آنها بهترین هدیه آنها بدست در برخی از زمان.”

برعکس Cortes-Vazquez به بالا بود دستیار روبرتو رامیرز یک بار برانکس حزب دموکرات رهبر. و او به عنوان رئیس هیسپانیک بنیاد و Aspira.

او قبلا نیز خدمت به نیویورک وزیر امور خارجه تحت سابق Govs. الیوت اسپیتزر و دیوید پاترسون.

او تایید توسط سنا به عنوان د Blasio را منصوب به CUNY امنا در سال 2016 — یک سال قبل از این بحث بیش از پورتوریکو رژه روز آغاز شد.

کومو به موافقت قرار Cortes-Vasquez نام رو به جلو برای تایید در سنا ایالتی برای او به واقع یک صندلی بر روی MTA هیئت مدیره.

تکرار برای کومو و حزب دموکرات مجلس سنا رهبر اکثریت آندره استوارت عموزاده کاهش یافته است به نظر. شهرستان سالن نمی بلافاصله پس از بازگشت از یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im