نظرسنجی: 72 درصد نمی خواهد به بازی دوباره و بدون coronavirus واکسن

ایالات متحده ورزشی لیگ ممکن است خارش به بازگشت به عمل اما 72 درصد از کسانی که در پاسخ به یک Seton سالن نظرسنجی گفتند که آنها را احساس نمی امن برای حضور در بازی تا زمانی که یک واکسن برای رمان coronavirus توسعه یافته است.

آنچه آنها را انجام دهید اگر لیگ از سر گرفته شد قبل از بازی وجود دارد واکسن 12 درصد گفت: در نظرسنجی منتشر شده در روز پنج شنبه که با حضور, اما تنها اگر اجتماعی فاصله می تواند نگهداری می شود.

تنها 13 درصد گفتند که آنها را امن احساس.

نظرسنجی اجرا شده توسط Sharkey موسسه در Stillman مدرسه کسب و کار انجام شد بیش از 6-8 مارس با 762 پاسخ دهندگان.

در طی ماه گذشته این بیماری همه گیر را تعطیل جهانی, ورزش در یک مقیاس بی سابقه است.

“این ویروس به توجه و احترام ملت” اشاره کرد ریک پشت, مدیر Seton سالن ورزشی نظرسنجی.

“کسانی که شناسایی به عنوان طرفداران ورزش در تمام سطوح بهره خط تا از نزدیک با جمعیت عمومی در توجه به ایمنی خود را و است که از بازیکنان است.”

تعداد تایید عفونت رمان coronavirus گزارش شد که بیش از 460,000 در ایالات متحده در روز پنج شنبه با مرگ و میر 16,504.

انجمن ملی بسکتبال به حالت تعلیق در آن فصل در تاریخ 11 مارس پس از یک یوتا جاز بازیکن تست مثبت برای coronavirus بود که به سرعت به دنبال ملی هاکی لیگ اصلی بیس بال و ورزش های دیگر به تعویق انداختن یا لغو وقایع است.

در حالی که آمریکایی ها نشان داد آنها در هیچ عجله برای پر کردن استادیوم ها و عرصه های آنها به وضوح خود را از دست ورزشی با 76 درصد گفت: آنها را تماشا پخش این بازی با همان علاقه مانند قبل تنها 16 درصد گفت: آنها کمتر خواهد بود علاقه مند است.

در آنچه که می تواند یک نگرانی ثبت نام برای لیگ فقط 29 درصد گفت: آنها بسیار از دست رفته داشتن فرصت برای پخش زنده ورزشی.

بسیاری از آمریکای شمالی را به لیگ های بزرگ شده اند و طوفان مغزی حالات است که کمک خواهد کرد که آنها را به بازگشت به عمل به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و حتی پخش بازی در خالی استادیوم قبل از این بیماری همه گیر است که به طور کامل تحت کنترل است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ورزش در کمیسیون در روز شنبه طی یک کنفرانس تلفنی که او امیدوار است که در لیگ ها و مسابقات معلق با وقوع بود را در عمل است.

“من می خواهم طرفداران در عرصه های ناروا” گفت: بعد از آن در اخبار جلسه. “هر زمان که ما آماده هستند. به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم بدیهی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت که او معتقد است فصل NFL است که با توجه به کیکآف در ماه سپتامبر باید در زمان شروع.

اکثر آمریکایی ها با توجه به Seton سالن نظرسنجی به عنوان مشتاق با تنها 6 درصد نشان می دهد NFL باید شروع به برنامه ریزی با 70 درصد گفت: لیگ باید شروع بازی اگر اجتماعی فاصله هنوز هم نیاز به نگهداری می شود.

همانطور که برای سال 2020 توکیو المپیک سال بزرگترین رویداد ورزشی 84 درصد از آمریکایی ها احساس می شود کمیته بین المللی المپیک عمل مناسب در به تعویق انداختن آن تا سال 2021 با فقط 14 درصد اعتقاد به آنها عمل بیش از حد به سرعت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im