نظرسنجی رنگ جدی تصویر از چه ورزشی است تا در برابر

هر روز وجود دارد و جنگ داخلی مواج در قلب ما خروشد در روح ما fulminating وجدان ما. ما می دانیم آنچه که ما قرار است انجام دهد و اغلب ما انجام داده اند که. ما باید در خانه مانده. ما نقاب و دستکش تا هر زمان که ما مبادرت به فروشگاه های مواد غذایی. ما نگه داشته اند ما فاصله اجتماعی.

اما این بدان معنا نیست که ما همین حالا همه چیز: happy ساعت بازی های لیگ کوچک حافظه های فوق فارغ التحصیلی — و بیدار و مجالس ترحیم و graveside اندونزی و بیمارستان-اتاق خداحافظی.

و بنابراین می رسد روزانه زد و خورد بین آنچه ما می خواهیم و آنچه که ما انجام آنچه ما را از دست ندهید و چگونه ما برآید. طرفداران ورزش احساس می کنید که به همان اندازه به عنوان هر کسی. و هر روز آن را به نظر می رسد ما طعنه. بیس بال, مذاکرات در مورد ساختمان خود را ویروس تبعید در آریزونا. بسکتبال است که ما به یک ثانیه-یا-S-E مسابقات این آخر هفته. فوتبال اقدام به پیش نویس است. NHL مذاکرات در مورد یک “منحصر به فرد” حذفی فرمت.

مردمی حدس می زنم: ژوئن ؟ جولای ؟ ماه دسامبر ؟ 2021?

این Sharkey موسسه در Seton سالن Stillman مدرسه کسب و کار منتشر شد نتایج جدی — اگر نه خیلی تعجب آور — نظرسنجی پنج شنبه. بزرگترین غذای آماده از 762 پاسخ دهندگان به نظرسنجی مارس 6-8 (به طور مساوی تقسیم شده بین تلفن های همراه و خطوط ثابت) این بود:

مردمی آماده نیست به آغوش عادی نشده است. و شاید تا کنون.

Canvassing کل کشور 72 درصد گفت: آنها نمی بازگشت به حضور در بازی تا زمانی که یک واکسن است که با موفقیت مبارزه coronavirus ثابت شده است موثر است. در میان کسانی که شناسایی به عنوان طرفداران ورزش تعدادی است که هنوز هم قابل ملاحظه 61 درصد است. و از آنجا که اکثر کارشناسان اعتقاد ندارم مانند یک واکسن می تواند منطقی انتظار می رود تا سال 2021 …

که قطعا رنگ جدی تصویر از چه ورزشی است تا در برابر.

ما می توانیم نگاه جهان و دیدن نمونه هایی از آنچه ورزشی’ اولین گام به عقب در حال رفتن به مانند نگاه کنید. در آلمان قصد دارد به خوبی در راه به سر بوندسلیگا که فقط در لیگ برتر در فوتبال-mad ملت آن هم در لیگ برتر فوتبال تساوی که بیشترین حضور چهره های سال پس از سال در سراسر جهان است.

تمرین شروع این هفته است. تمام 36 استادیوم را به میزبان بازی ها در شروع ممکن است که نیاز به به طور متوسط حدود 240 بازیکنان, مربیان, مربیان و کارکنان پشتیبانی. خالی استادیوم هزینه باشگاه صاحبان میلیون یورو و در حالی که آنها را در اندازه گیری به راحتی به تلویزیون بینندگان این “شبح بازی ها” نیز نامطلوب به تماشای شعار جمعیت جایگزین از یک آرایه وسیعی از صندلی های خالی.

و آنچه در مورد زمانی که طرفداران در واقع اجازه بازگشت ؟ در بلاروس, فوتبال و هاکی لیگ همچنان بدون وقفه به دلیل کم ویروس منحنی و لیگ برتر وجود دارد به طور متوسط حدود 1200 طرفداران که داده می شود ضد عفونی کننده دست ژل زمانی که آنها وارد دروازه و پس از آن باید خود را به درجه حرارت گرفته شده توسط پزشکان.

در یک چشم انداز اروپا فقط به عنوان گرسنگی برای ورزش به عنوان آن آمریکایی این را تبدیل به wildly محبوب مسابقات طرفداران زیادی در انگلستان اتخاذ تیم و رفع آنها در سرو قمار شرط بندی در این بازی (همراه با ارائه دیگر مانند روسی تنیس روی میز و دارت (دارت).

شاید این قبیل اقدامات اجتناب ناپذیر احتمالی وضعیت آینده ورزشی تجمعات هر چند تیم را کمکی کابوس در چنین راه اندازی. چه اتفاقی می افتد اگر شما پرداخت دلار بالا برای یک بازی حذفی … و در دروازه ورودی درجه حرارت خود را ثبت در 100.3? اینها چیزهایی است که, نیست, مشکلات قبل از آنها خواهد بود بسیار زیاد مسائل رفتن به جلو.

در Seton سالن نظرسنجی 70 درصد بر این باورند NFL — که در تلاش است همه چیز را در قدرت خود را به پروژه یک حس نسبی عادی — شروع باید در زمان. بیست درصد به نفع لیگ شروع — اما در اجازه می دهد بازیکن را برای خودشان تصمیم بگیرند که آیا آنها مایل به قرار دادن خود در معرض خطر است. تنها 6 درصد می گویند که لیگ شروع باید به عنوان برنامه ریزی شده.

شما می توانید اختلاف ارقام اگر دوست دارید — این نظرسنجی دارای یک حاشیه برای خطا از +/- 3.5 درصد است. اما آن را قطعا نشان دهنده قابل توجهی حقیقت: ممکن است ما در آرزوی ورزشی برای بازگشت در یک خلاء است. اما هنگامی که شما شروع به اعمال برخی واقعیت به این روزانه مبارزه با COVID-19 که چیز پیچیده. مهم نیست چقدر بد ما ممکن است خشم ما در برابر خستگی.

در پایان آنچه که حق است به طور کلی برنده بیش از آنچه ما می خواهیم. اگر هیچ چیز دیگری, این نظرسنجی تأکید که بسیار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>