فقیر نیویورک محله یک فریب بزرگ برای سرمایه گذاران

شهر نیویورک ممکن است در آستانه جدید چند میلیارد دلاری سرمایه گذاری رونق.

یک معدن طلا از آینده نگر فرصت است که به آرامی برگشتاندن سرمایه به برخی از شهرستان فقیرترین محله های. آن را به دلیل یک قانون جدید امیدوار کننده قابل توجهی معافیت های مالیاتی برای ثروتمندان و سرمایه گذاران در این جوامع و حرکت صعودی بالقوه برای ساکنان محلی: هزاران نفر از جدید به خوبی پرداخت می شود شغل و بهبود زیرساخت ها است.

“بدون شک حدس من این است که با وجود میلیاردها دلار از سرمایه گذاری است که می تواند ساخته شده در نیویورک گفت:” سرمایه گذار جیم سفید, مدیر اجرایی اسکاتسدیل, آریزونا-بر اساس PHT فرصت صندوق. سفید فقط افتتاح یک دفتر در گرینویچ کانکتیکات به نظارت خود را تاخت و تاز این بازار است. “بسیاری وجود دارد و فرصت در انتظار به شنود گذاشته شود,” او گفت:.

سفید است که در میان رشد نیروهای نظامی مالی magnates eyeing سرمایه گذاری در برخی از 8,700 فدرال تعیین شده “فرصت مناطق” در سراسر کشور. این مناطق ستون فقرات هر دو حزب قانون و بخشی از رئيس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن 2017 مالیات تعمیرات اساسی.

شهر نیویورک 306 فرصت مناطق هستند مثل اکثر وسیع آمالگام عمدتا اقتصادی مضطرب جوامع به عنوان مشخص شده در دستگاه های سرشماری از پنج بخش نیویورک.

با شروع در ماه آوریل سفید شرکت را به خود اختصاص 250 میلیون دلار از سرمایه گذاری های جدید در مناطق از جمله نیویورک. او می گوید: او خود بودجه 50 میلیون دلار در فرصت مناطق در حال حاضر دیده می شود دو رقمی. و دور جدیدی از پول را می توان به هر چیزی از مسکن و خوابگاه دانشجویی به ساخت مراکز فنی و هاب.

“ما بسیار هیجان زده در مورد نیویورک گفت:” که نویسنده کتاب “فرصت های سرمایه گذاری: چگونه به احیای شهری و جوامع روستایی با فرصت وجوه” به دلیل در ماه آوریل است.

درخواست تجدید نظر برای سرمایه گذاران این است که آنها می توانند خود را جمع سود سرمایه — متوجه شدم از افزایش بازار سهام و یا فروش یک خانه کسب و کار و یا دیگر دارایی به یک صندوق است که سرمایه گذاری در یک فرصت منطقه.

وجود دارد 10 درصد مالیات انگیزه در سرمایه گذاری اصلی که مالیات خود را پرداخت می شود در 2026, تاخیر, تاریخ, و هر گونه سود در سرمایه گذاری آن است که اگر برگزار می شود به مدت 10 سال معاف از مالیات هستند.

وجود دارد یک سونامی جدید سرمایه گذاری پول در پایان سال گذشته پس از آن زمان به تعویق مالیات بر انگیزه مقدار آن کاهش می یابد به زمان 10 درصد از 15 درصد است.

فرصت منطقه بودجه مطرح کرده بود $6.7 میلیارد دلار در ماه ژانویه با توجه به Novogradac فرصت وجوه مثال.

“ما یک خوبی بزرگ راش سرمایه در ماه دسامبر گفت:” برایان فیلیپس, سریال کارآفرین است که اجرا می شود نیویورک-بر اساس مروارید صندوق است که سرمایه گذاری در فرصت های مناطق در سراسر کشور. و او یکی دیگر از پیش بینی سیل پول را به عنوان او به دقت ارزیابی خود را سرمایه گذاری برای کشت از پروژه های در بروکلین نیروی دریایی حیاط یک منطقه تعیین شده.

Brian Phillips
برایان فیلیپسJ. C. برنج

“ما مقدار زیادی از پتانسیل” گفت: فیلیپس, نقشه برداری یک بار رها 300 هکتار اسکله نیروی دریایی حیاط برای سرمایه گذاری است. “وجود دارد در حال حاضر 400 شرکت در اینجا در حال حاضر, و من فکر می کنم که می تواند دو یا سه برابر در دو تا سه سال آینده — و آن را یکی از بزرگترین و نیرومند ترین فرصت مناطق در ایالات متحده است.”

از مدیران ثروت به بانک ها فرصت, منطقه سرمایه گذاری است که جلب توجه و پول بیشتر. کریس کریستی فرماندار سابق نیوجرسی نیز مطرح شده پول برای فرصت, منطقه سرمایه گذاری از جمله خود-مرکز ذخیره سازی در کانکتیکات.

اما فرصت منطقه سرمایه گذاری در زمان برخی از اوایل انتقاد از ترديدكنندگان که توصیف آن به عنوان یک وسیله نقلیه برای ثروتمند با هیچ trickle-down برای جوامع فقیر که پول منحرف شد به لوکس و غرور پروژه ها. “بسیاری از اوایل سرمایه گذاران فرصت طلب” سفید گفت. “برنامه نقل مکان کرد که از خدمت آن هدف است.”

فیلیپس گفت که این برنامه می تواند کمک به محدود کردن نابرابری اقتصادی.

“وجود یک شکاف بزرگ بین ثروتمند و فقیر در امریکا است که چرا این فرصت را در منطقه برنامه ایجاد شد,” او اضافه شده است. “وجود دارد مقدار زیادی از سود سرمایه گره خورده است و این راهی برای تشویق افراد به فروش دارایی های خود و قرار دادن سود به کار در جوامع و کمک به احیای کشور ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر