هنرمند پاپ ایجاد دیجیتال آمیزه ای از coronavirus بهداشت و درمان کارگران

آنها چهره از خط مقدم.

یک هنرمند جمع آوری عکس ها از بهداشت و درمان کارگران در سراسر بریتانیا برای ایجاد خیره کننده کولاژ دیجیتال از یک پرستار اسکراب و ماسک صورت با کلمات “با تشکر از شما.”

Nathan Wyburns mosiac tribute to the NHS during the coronavirus outbreak, made up of over 200 images from nurses and doctors.
ناتان WYBURN هنر / CATERS NEWS

هنرمند پاپ ناتان Wyburn, 30, از جنوب ولز گفت که تصویر ایجاد شده به عنوان یک حرکت کوچک از قدردانی برای کارگران در انگلستان خدمات بهداشت ملی مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

“من دوستان که پرستاران و پزشکان — آنها در حال اضطراب به عنوان بیمارستان ها مملو از coronavirus اما آنها هنوز هم به ادامه کار” او در بیانیه ای گفت. “من ایجاد کولاژ دیجیتال به نشان می دهد همه ما در این با هم.”

Wyburn قرار داده بود از یک درخواست در Facebook عکس از متخصصان پزشکی برای این پروژه و دریافت سیل selfies, headshots و گروه دیگر عکس ها از کارکنان دریافت-togethers.

یک ویدیو از کولاژ خود را به دست آورد بیش از 31,000 انداز در توییتر.

“من می خواستم برای انجام کاری به نشان می دهد که چقدر من از بیمه خدمات درمانی در طول این نامشخص زمان,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>