پاپ فرانسیس livestreams نماز جمعه میان ایتالیا شیوع کروناویروس

پاپ فرانسیس livestreamed نماز خود را به صفحه نمایش های غول پیکر در میدان سنت پیتر در روز یکشنبه — شکستن قرن از سنت به دلیل ایتالیا مرگبار گسترش این رمان coronavirus.

83-سال-پاپ قدیمی — که تست منفی برای COVID-19 پس از درد و رنج از سرد — به نظر می رسد برای چند ثانیه در واتیکان پلازای پنجره به موج به جمعیت جمع آوری شده در سنت پیتر مربع است.

اما او ساخته شده بدون نظر از پنجره با سنتی Angelus نماز و برکات برای اولین بار در حال جریان بر روی صفحه نمایش بزرگ در میدان پخش زنده از واتیکان پاپ کتابخانه.

فرانسیس گفت که او احساس “قفس” به او تحویل داده و نعمت خود را در یک راه مقامات امیدوار بود دور جمعیت زیادی در طول شیوع است که دیده می شود 233 مرگ و میر و 6000 موارد در ایتالیا, خبرگزاری فرانسه گزارش داد.

“من نزدیک از طریق نماز با مردم که رنج می برند از زمان coronavirus اپیدمی” پاپ گفت در پیام خود به AFP گفت.

“من از پیوستن به برادر اسقف در تشویق مؤمنان به زندگی در این لحظه دشوار است با قدرت ایمان و یقین از امید و شور خیریه.”

ایتالیا متحمل فشار در اروپا از COVID-19 بیماری در حال حاضر فراگیر در جهان است.

مقامات روز یکشنبه دستور کامل مستند از برخی از 16 میلیون نفر — از جمله شهرهای ونیز و میلان در یک شدیدی سلامت اندازه گیری انتظار می رود به تصویب قانونگذاران بعد در روز.

پاپ را در ارتباط با دیگران محدود شده است و در تلاش برای نگه داشتن او را از آلوده شدن. او را متوقف کرده است جشن توده صبح قبل از دعوت مهمان در کلیسای واتیکان از هتل که در آن او زندگی می کند. سن و سابقه عفونت تنفسی – او بخشی از یکی از ریه خارج می شود زمانی که او جوان بود – باعث می شود او به ویژه آسیب پذیر به این بیماری است.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im