پاپ فرانسیس نمی خواهد آدرس این جمعیت برای خدمات روز یکشنبه از یک پنجره مشرف به میدان سنت پیتر به دلیل شیوع کروناویروس در ایتالیا واتیکان, مقامات گفت.

به جای فرانسیس خواهد livestream سنتی Angelus نماز از یک کتابخانه در داخل واتیکان.

پاپ نمی خواهد خود را نگه دارید به طور کلی مخاطبان از پنجره در روز چهارشنبه یا کلیسای مقامات میگویند.

ایتالیا کشور اروپایی سخت ترین ضربه توسط ویروس با حداقل 4,636 موارد گزارش شده و 197 مرگ و میر بسیاری در هفته گذشته است.

در هفته گذشته 83 ساله فرانسیس لغو لنت عقب نشینی برای اولین بار در خود پاپی اما واتیکان گفت که او درد و رنج تنها از سرد است. او آزمایش coronavirus و نتایج برگشتم منفی در روز سه شنبه.

“سرد است که با پدر مقدس تشخیص داده شد در حال اجرا است علت آن دوره گفت:” واتیکان سخنگوی Matteo برونی در روز جمعه. “او در ادامه به جشن توده مقدس روزانه و پیروی از تمرینات معنوی که به ما گزارش داده اند که در روزهای اخیر.”

پاپ را در ارتباط با دیگران محدود شده است و در تلاش برای نگه داشتن او را از آلوده شدن. او را متوقف کرده است جشن توده صبح قبل از دعوت مهمان در کلیسای واتیکان از هتل که در آن او زندگی می کند. سن و سابقه عفونت تنفسی – او بخشی از یکی از ریه خارج می شود زمانی که او جوان بود – باعث می شود او به ویژه آسیب پذیر به این بیماری است.

ایتالیا توصیه کرده است که افراد مسن در خانه باقی می ماند.

همچنین واتیکان گفت: آن را به حالت تعلیق در خدمات بهداشت و درمان به ضد عفونی کردن امکانات خود را پس از یک بیمار آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im