آنتی ویروس محبوب ردیابی کاربران انجمن عادات مرور: گزارش

Avast — که رایگان نرم افزار آنتی ویروس استفاده شده است توسط صدها میلیون نفر در سراسر جهان — به طور مخفیانه برداشت و فروش کاربران “بسیار حساس” web-مرور تاریخ با توجه به مواد منفجره گزارش.

یک Avast شرکت تابعه به نام Jumpshot ارائه شده است شرکت های بزرگ مانند گوگل, پپسی, در خانه انبار و McKinsey & Co. دسترسی به Avast کاربر اینترنت فعالیت خود را از عادات خرید در آمازون به جلسات خود را در Pornhub با توجه به مشترک بررسی مادربرد و PCMag.

Avast ردیابی کاربران اینترنت در رفتار به گرانول درجه حتی در خود صمیمی ترین لحظات. داده های جمع آوری شده می تواند به یک شرکت چه زمانی یک کاربر بازدید یک سایت پورنو آنچه آنها برای جستجو در سایت و حتی چه تصویری آنها را تماشا.

“هر جستجو. هر کلیک. هر خرید. در هر سایت” Jumpshot ادعا کرد در یک اسلاید در یک وبینار در آن میزبانی در ماه دسامبر نسبت به روز سه شنبه گزارش.

این شرکت خواسته کاربران برای انتخاب کردن در به ردیابی و تجزيه و ناشناخته خواهد ماند و به این معنی است که هویت فردی خود بودند پاک از مرور داده است.

کارشناسان گفته مادربرد که در برخی موارد آن را “ممکن است به deanonymize کاربران خاص” ارائه شده وجود دارد به اندازه کافی خاص اطلاعات در مورد عادات مرور خود را.

در هر صورت تحقیقات نشان داده است که کاربران اغلب غافل از آنها در حال نظارت آنلاین.

Avast قبلا funneling داده به Jumpshot بود که جمع آوری شده از طریق یک مرورگر افزودنی به پایان رسید اما این عمل پس از آن گزارش شد در ماه اکتبر.

Avast گفت که آن را همیشه می شود کاربر اجازه و اشاره کرد که در طول تابستان از آن آغاز شد “اجرای صریح و روشن انتخاب کردن در انتخاب جدید برای همه محبوبیت از ما AV و ما در حال حاضر نیز باعث موجود ما رایگان کاربران را به انتخاب کردن یا انتخاب کردن انتخاب یک فرایند است که تکمیل خواهد شد در فوریه سال 2020 است.”

این شرکت اضافه شده است که آن را طول می کشد “به طور جدی مسئولیت به تعادل حریم خصوصی کاربر لازم با استفاده از داده های اصلی ما محصولات امنیتی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر