یک گروه از کون مصرف کنندگان ثبت یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام در برابر این ساز محبوب محصولات مراقبت از مو با نام تجاری این ادعا استفاده از این محصولات منجر به سوزش پوست سر و ریزش مو.

DevaCurl هیچ-پو اصلی کولر ساخته شده توسط متهم در کت و شلوار, Deva, مفاهیم به بازار عرضه شده است به عنوان یک سولفات-جایگزین رایگان به شامپو برای مشتریان با توجه به دادگاه فدرال منهتن کت و شلوار.

اما درمان قفل خود را با تعداد مختلف از DevaCurl محصولات از جمله تهویه منجر به “پوست سر تحریک بیش از حد ریختن, ریزش مو, نازک شدن و شکستگی و/یا ریزش مو در طول استفاده از نرمال” کت و شلوار مدعی.

کت و شلوار که در زمینه چهار شنبه, می گوید: “هزاران نفر از مصرف کنندگان” را گزارش کرده اند از جمله عوارض جانبی با برخی از پرونده شکایات FDA و دیگران ابراز نگرانی های خود را در Facebook.

DevaCurl “فراهم می کند بدون هشدار در مورد این عواقب و در واقع باعث می شود اظهارات متعدد درباره ملایم و طبیعت مفید از محصولات” کت و شلوار می گوید.

تا به حال DevaCurl کاربران شناخته شده با استفاده از این محصول می تواند باعث ریزش مو “آنها را خریداری نیست” آنها با توجه به کت و شلوار.

سه منجر شاکیان در مورد زنجبیل دیکسون از پنسیلوانیا, Alanna سالن از بروکلین و کریستینا Napolotano از غرب بابل.

سه نفر که همه استفاده DevaCurl محصولات در چهار سال گذشته تجربه سر مسائل و ریزش مو. هنگامی که آنها تغییر به دیگر برندهای کت و شلوار می گوید شرایط خود را فروکش و بهبود یافته است.

آنها به دنبال نامشخص خسارت پولی.

DevaCurl نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است.

اما این شرکت در روز سه شنبه ارسال شده یک پیام در نظر گرفته شده برای “عزیز ما حلقه جامعه” پرداختن به نگرانی های مشتری.

“زمانی که برخی از شما برای اولین بار نگرانی در مورد محصولات ما بودند لیزر متمرکز در تست ما به عنوان بهترین راه برای تایید ایمنی و کیفیت” پیام به عنوان خوانده شده.

“ما شنیده ایم شما و تشخیص دهد که هر گونه تغییر مو خود را – به هر دلیل – تقاضای یک نوع خاص از توجه است که تست های ایمنی به تنهایی نمی توانید از آدرس” در این نامه ادامه داد.

به آدرس بهتر شکایات مصرف کنندگان این شرکت افزود: آنها در حال حاضر “همکاری با متخصصان پزشکی متخصصین پوست کارشناسان صنعت سبک حرفه ای و اعضای ما حلقه جامعه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su