Pornhub به نیویورک coronavirus کارگران 50K ماسک — و رابطه

Pornhub این ستاره ممکن است همیشه استفاده, حفاظت, اما آن را می خواهد برای کمک به اولین پاسخ دهندگان برخی از طول coronavirus بحران است.

هزل-جریان غول اهدا کرده است 50,000 فولاد ماسک به شهر نیویورک-منطقه کارگران در خط مقدم از این بیماری همه گیر در حالی که باز کردن آن گسترده انجمن در کتابخانه به صورت رایگان.

کمک های مالی — بخشی از Pornhub را “COVID-19 امداد تلاش” اعلام کرد سه شنبه — به عنوان پزشکی کارگران در اپل بزرگ و جاهای دیگر مقابله با کمبود دنده محافظ به عنوان ویروس کشنده را تهدید به پایمال کردن ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

“این ماسک ها ماموریت حیاتی در مبارزه علیه COVID همه گیر” گفت: جو Calderone معاون ارشد رئیس جمهور در جزیره مونت سینای جنوبی ناسائو که در بيمارستان کردم 20,000 ماسک از،. “آنها کمک خواهد کرد که نگه داشتن ما پرستاران و پزشکان و کارکنان پشتیبانی امن از عفونت در حالی که مراقبت از کسانی که درگیر با این بیماری است.”

Pornhub گفت: آن را تحویل 15,000 ماسک به FDNY اورژانس محلی 2507 کارگری اتحادیه های شهر نیویورک امدادگران اورژانس پزشکی و تکنسین های آتش بازرسان. باقی مانده 15,000 رفت و به لباس آتش نشانان انجمن محلی 94, که نشان دهنده FDNY آتش Pornhub گفت.

این شرکت اضافه شده است که آن را اهدا 50,000 یورو (حدود $54,000) برای کمک به سازمان ها در آلمان و ایتالیا و اسپانیا بیشتر خرید ماسک و تجهیزات پزشکی.

Pornhub گفت: آن را نیز اجازه دهید مدل های نگه داشتن همه از درآمد حاصل از فیلم ها و فروش آنها در ماه آوریل پس از پردازش هزینه کسر خواهد شد. این بدان معناست که مدل جیب 85 درصد از فروش خود را از ، و خواهر خود سایت Modelhub زمانی که آنها به طور معمول نگه دارید فقط 65 درصد است.

Pornhub می گوید آن را نیز اهدا $25,000 به کارگران جنسی کمک رسانی پروژه یک گروه حمایت از, برای حمایت از بودجه امداد برای کارگران جنسی تحت تاثیر COVID-19.

Pornhub را بیمه خدمات که به طور معمول هزینه $9.99 یک ماه رایگان خواهد بود در سراسر جهان در 30 روز آینده برای تشویق مردم به ماندن در داخل و جلوگیری از گسترش ویروس ،

که به معنی انجمن دوستداران خود را می توانید ثابت از coronavirus-پوست مضمون طرفداران بدون هیچ هزینه اضافی. Pornhub قبلا اوراق هزینه در قفل شده-پایین کشورهایی مانند ایتالیا و فرانسه.

“با نزدیک به یک میلیارد نفر در مستند در سراسر جهان به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس این مهم است که ما قرض دادن یک دست و با ارائه آنها را با یک راه لذت بخش را به عبور زمان” ، معاون رئیس جمهور کوری قیمت در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>