پورتلند می بیند سنبله در 911 خودکشی پس از تماس coronavirus اضطراری اعلام

پورتلند مقامات از ترس سلامت روانی بحران دم از این بیماری همه گیر کوروناویروس — با تعداد خودکشی های مرتبط با 911 تماس افزایش زیر پورتلند اعلام “وضعیت اضطراری” در میان COVID-19 شیوع.

مضطرب تماس مربوط به خود آسیب پرید 41 درصد در روز پس از مارس 12 اعلامیه نسبت به مدت مشابه در سال گذشته با توجه به پورتلند جیوه و افزایش 23 درصد در 10 روز پنجره منتهی به منظور اجرایی.

دکتر مایکل فریمن استاد اپیدمیولوژی پزشکی قانونی و روانپزشکی در اورگان بهداشت و دانشگاه علوم گفت: خروجی است که به سلامت روانی قرنطینه افراد است که خود را “بزرگترین نگرانی” در مورد ویروس.

“مردمی که در حال حاضر زندگی چک چک که گذاشته و پس از آن که گفت این چیز بزرگ است و از کنترل خارج شده و هیچ پایانی در چشم” او گفت:.

آمریکایی ها در سراسر کشور داشته اند زندگی خود را پرتاب به عدم قطعیت به عنوان coronavirus شیوع شدت و بدون هیچ ایده واقعی زمانی است که یک حس ثبات باز خواهد گشت.

فروشگاه اسلحه را دیده اند یک افزایش در فروش به آمریکایی ها نگران. نیویورک رفتند به فروشگاه ها هم گفتن پست هفته گذشته به آنها می ترسید از افزایش جرم و جنایت اگر اقتصاد چهار.

“اگر شما منزوی کردن کسی و آنها تنها مصرف رسانه ها و یا وب سایت های که آنها واقعا در مورد نا امید کننده اطلاعات … بدون هیچ محرک خارجی… است که باعث افزایش پتانسیل برای آن شخص به اقدام” فریمن گفت: پورتلند جیوه.

غیر انتفاعی خطوط تماس ویژه برای خودکشی نیز توجه به یک چشم انداز مثبت در تماس است.

پورتلند سربازان ارتش در خودکشی مرتبط با 911 تماس شروع به منعکس شود در تماس با سلامت روان محلی خطوط تماس ویژه.

“من پزشکان هستند به من گفتن که تقریبا در هر تماس کسی اشاره COVID-19” گفت: گرگ مرز از خطوط برای زندگی, سلامت روان غیر انتفاعی است که در عمل چندین خطوط تلفن در سراسر منطقه پورتلند.

“آن را حداقل در این زمینه چه می گذرد, اگر نه دلیل اصلی آنها در بحران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im