پست ها ناپدید می شوند از Facebook و توییتر و یوتیوب به عنوان روبات پلیس محتوا

Coronavirus نیست تنها اشکال رفتن در اطراف.

بزرگ شرکت های فن آوری که در سمت چپ محتوا اعتدال تلاش خود را به هوش مصنوعی سیستم پس از ارسال انبوه کارگران, صفحه اصلی در حال حاضر تلاش برای تعمیر سیستم شده اند که به طور تصادفی مارک پست به عنوان اسپم.

Facebook به سیستم ضد اسپم شده است به طور خودکار مسدود کردن انتشار لینک کلیک کنید برای اخبار در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان داستان با اطلاعات در مورد بسته شدن مدرسه و دیگر اثرات این ویروس.

کاربران به توییتر گرفت به شکایت Facebook را اعتدال تلاش از جمله یکی که گفت که آنها سعی در به اشتراک گذاری نیویورک پست داستان در مورد یک زن 21 ساله اسپانیایی که در اثر ویروس اما مسدود شده بود توسط سایت.

یکی دیگر از تعجب اگر آن مورد ضد محافظه کار تعصب — یک اتهام که منلو پارک کالیفرنیا مبتنی بر شرکت به شدت و بارها و بارها رد شده پس از انتخابات 2016.

“Facebook را” دادن اشکال ” که فقط تا اتفاق افتاده است را به پایین به همه منفی CoronaVirus مقالات در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن. چگونه راحت” کاربر MJGWrites نوشته اضافه کردن هشتگ “#FacebookCensorship.”

یک مدیر اجرایی در شبکه های اجتماعی گفت: اواخر روز سه شنبه که نوشته بودند “به اشتباه حذف شده است” و Facebook است پس از ترمیم آنها ادعا می کنند که اشتباه بود با توجه به ویژگی های خطا و “نامربوط به هر گونه تغییر در محتوای ما مدیر نیروی کار است.”

“این یک موضوع با یک سیستم خودکار است که حذف لینک کلیک کنید برای سوء استفاده وب سایت, اما به اشتباه حذف بسیاری از پست های دیگر بیش از حد” VP از صداقت مرد روزن گفت: در توییتر.

Francisco Garcia Facebook coronavirus
Facebook متوقف شود یک کاربر از های یک داستان از پست در مرگ فرانسیسکو گارسیا, تصویر از coronavirus.اتلتیکو Portada علتا

Facebook این هفته گفت: این امر ارسال آن انسان محتوای مدیران خانه با پرداخت به عنوان همه گیر منجر به بسیاری از کارمندان شرکت به کار از راه دور. قرارداد محتوا داوران نمی تواند شغل خود را از خانه به دلیل مسائل امنیتی.

اجتماعی-رسانه های غول پیکر است که در حال حاضر بیشتر وقت کارکنان پلیس بسیار حساس محتوا مانند پورنوگرافی کودکان, مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ گفت.

اما آن را نه فقط در Facebook شده است که در رحمت گاهی اوقات غیر قابل پیش بینی robo-مدیران. یوتیوب و توییتر — که هر دو شروع به تکیه بیشتر به شدت در خودکار محتوا نظارت داشته باشند همچنین خشم از کاربران با مسدود کردن پست.

توییتر و یوتیوب و هر دو هشدار داد پیش از آن در هفته که آنها انتظار دردهای در حال رشد به عنوان آنها خود را افزایش دهد استفاده از یادگیری ماشین و اتوماسیون به پلیس خود سیستم عامل.

مانند توییتر و گفت که این امر “نه به طور دائم به حالت تعلیق در هر حساب صرفا بر اساس عناوین و اجرای سیستم های.”

یوتیوب در ضمن گفته است که کاربران انتظار می رود افزایش در تصویری حذف و به آماده شدن برای دیدن فیلم های گرفته شده پایین “است که ممکن است به نقض سیاست.”

ویدیو-های پلت فرم گفت که کاربران می توانند درخواست حذف اما گفت که انتظار می رود آهسته تر از معمول پاسخ با توجه به آن که کوتاه کارکنان.

درخواست فیلم که هنوز بررسی شده نمی خواهد بود قادر به ترویج یوتیوب الگوریتم و یا از طریق این سایت تابع جستجو.

در حالی که Facebook را حذف برخی از پست های اشتباه این شرکت گرفته شده یک موضع در برابر محتوا است که گسترش ادعاهای دروغین و تئوری های توطئه در مورد کوروناویروس. آن را نیز کار کرده و به سرکوب تبلیغات امیدوار کننده برای جلوگیری و یا درمان این بیماری است.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>