Pranksters می تواند احمق تسلا کروز کنترل سیستم به سرعت 50 مایل در ساعت — و تمام طول می کشد یک قطعه کوچک از نوار محققان دریافته اند.

بسیاری از تسلا خودروهای مجهز به دوربین هایی که سرعت خواندن تابلوهای برای کمک به اتومبیل های خودکار و کروز کنترل تنظیم مناسب سرعت. اما تغییرات فیزیکی به علائم می توانید دوربین را به فکر محدود کردن سرعت بالاتر از آن است که در واقع محققان امنیت سایبر شرکت مک آفی گفت: در چهارشنبه گزارش.

محققان سیلی تقریبا 2 اینچ تکه نوار چسب مشکی در 35 مایل در ساعت ثبت نام را “3” بیشتر شبیه یک “8.” که باعث Mobileye دوربین در دو سال 2016 تسلا مدل های نادرست خواندن محدود کردن سرعت به عنوان 85 مایل در ساعت, محققان گفت.

“حتی به چشم آموزش این سختی به نظر می رسد مشکوک یا مخرب و بسیاری از کسانی که آن را دیدم نمی دانستم نشانه تغییر داده شده است در همه” McAfee محققان استیو Povolny و Shivangee Trivedi نوشت. “این قطعه کوچک از دشنه بود و همه از آن زمان به Mobileye دوربین را بالا پیش بینی برای ثبت نام به 85 مایل در ساعت است.”

تصویری از یکی از محققان تظاهرات نشان می دهد یک تسلا مدل S شتاب فراتر از 35 مایل در ساعت محدود پس از عبور از یک doctored ثبت نام. راننده آهسته ماشین را پس از آن گذشت 50 مایل در ساعت را برای اهداف ایمنی.

محققان می گویند تسلا جدیدترین مدل ها همین حالا استفاده از دوربین از Mobileye یک راننده کمک تکنولوژی شرکت متعلق به اینتل. و جدیدتر Mobileye دوربین موجود در بعد تسلا وسایل نقلیه به نظر نمی رسد آسیب پذیر به ثبت نام قطعی با توجه به Povolny و Trivedi. اما مشکل دوربین هنوز هم باعث می شود تا “قابل ملاحظه نصب و راه اندازی پایه” در میان تسلا خودروهای آنها نوشت.

McAfee محققان گفت: هر دو شرکت نشان داد علاقه به یافته های خود را در پاییز گذشته اما فاش نمی کند برنامه ای برای رفع مشکل موجود خود را به پلت فرم.

تسلا بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در این پژوهش است. اما یک Mobileye سخنگو گفت: شرکت نمی کند در نظر گرفتن این تغییرات به سرعت حد نشانه یک “حمله خصمانه” چرا که آنها نیز می تواند اشتباه انسان ناظران.

“خودمختار تکنولوژی خودرو نمی خواهد با تکیه بر سنجش به تنهایی اما همچنین پشتیبانی شده توسط فن آوری های دیگر و اطلاعات مانند crowdsourced نقشه برداری برای اطمینان از قابلیت اطمینان از اطلاعات دریافت شده از سنسور دوربین و ارائه قوی تر بررسی قرار گرفته و ایمنی” این سخنگو در بیانیه ای گفت.

مک آفی را نشانه ترفند آمد از 18 ماه پروژه که در آن محققان سعی در تکرار مطالعات دیگر چگونه یادگیری ماشین سیستم های مورد استفاده در اتومبیل خودمختار می تواند حمله. آنها همچنین با استفاده از ویژه برچسب های رنگی برای فریب یک دوربین به خواندن 35 مایل در ساعت سرعت را محدود به 45 مایل در ساعت.

در حالی که چنین تحقیقاتی است که هنوز هم “بسیار علمی” Povolny و Trivedi نوشت: “این نشان دهنده برخی از مهم ترین کار ما به عنوان یک صنعت می تواند تمرکز بر به دست آوردن جلوتر از مشکل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im