رئیس جمهور تهمت خانههای گلی خالی دوم coronavirus نیروی کار, گزارش ها می گویند

واشنگتن — رئیس جمهور تهمت است که انتظار می رود به اعلام ایجاد یک دوم coronavirus نیروی کار متمرکز بر بازگشایی این کشور را کتک اقتصاد با توجه به گزارش.

کوچکتر نیروی کار می شود در کنار این موجود عملیات به ریاست معاون رئیس جمهور مایک پنس است که با تمرکز بر ارائه ضروری و مورد نیاز تجهیزات پزشکی به آمریکا و ارائه کمک مالی به کسب و کارهای کوچک و بیکار.

جدید اقتصادی نیروی کار را شامل اعضای دولت مقامات رسمی از وزارت خزانه داری بخش خصوصی مدیران و حتی به خوبی شناخته شده است ورزشکاران با توجه به گزارش روز شنبه از واشنگتن پست و سی ان ان.

رئیس ستاد علامت مراتع انتظار می رود که منجر به تلاش چند مقامات گفت: پست اما هیچ تصمیم گیری ساخته شده است.

با توجه به گزارش های نیروی کار را به تمرکز بر روی نحوه بازگشایی اقتصاد است که سقوط کرده است از آنجا که ویروس جاروب ما در اوایل ماه مارس با بیش از 16 میلیون آمریکایی از دست دادن شغل خود در سه هفته گذشته.

رئیس جمهور تهمت به گزارش هدف از دوباره باز کردن به عنوان بسیاری از اقتصاد به عنوان ممکن است 30 آوریل با وجود مقامات بهداشت هشدار اجتماعی فاصله اقدامات ممکن است نیاز به در محل باقی می ماند تا ماه ژوئن یا جولای و دوم شیوع امکان پذیر است.

با توجه به گزارش سی ان ان برخی از ایده های شناور شامل مالیات بر حقوق و دستمزد تعطیلات کاهش در پرداخت به برخی از مقامات دولتی و مالیات بر سازمان های غیر انتفاعی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>