رئیس جمهور تهمت علائم کروناویروس بسته امداد توسط کنگره تصویب

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در شب چهارشنبه امضا coronavirus بسته کمک های تصویب شده توسط کنگره ارائه رایگان تست و دو هفته ای پرداخت می شود مرخصی استعلاجی برای کارگران تمام وقت که بیمار قرار می گیرند.

دو حزبی و چند میلیارد دلار امداد لایحه تصویب شد توسط مجلس در اواخر یکشنبه و تصویب در سنا در اوایل روز چهارشنبه پس از مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) و خزانه داری وزیر استیو Mnuchin میانجیگری معامله در هفته گذشته.

این لایحه همچنین از 1 میلیارد دلار در کمک های غذایی به نیازمندان و 1 میلیارد دلار در صندوق بیکاری به متحده به عنوان تعدادی از coronavirus موارد یافت 7,000 سراسر کشور است.

مغلوب ساختن پیشی جستن توصیف خود را به عنوان یک “زمان جنگ رئیس جمهور” مبارزه با ویروس ها در روز چهارشنبه نیز استناد دفاع تولید عمل می کنند به گام تا تولید تجهیزات پزشکی; ستایش FEMA در پاسخ به این مبارزه و گفت: “خود سواب” آزمون است که در آن کار می کند.

“من فقط امضا دفاع تولید عمل برای مبارزه با ویروس چینی باید ما نیاز به فراخوانی آن در بدترین سناریو در آینده” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “امیدوارم که وجود خواهد داشت بدون نیاز اما ما همه در این با هم!”

دلیل افزایش موارد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ادامه داد: به فشار این ایده از اختصاص 500 میلیارد دلار به صدور چک به آمریکایی ها توسط 6 آوریل به عنوان بخشی از $1 تریلیون طرح نجات.

رهبر اقلیت سنا چاک شومر در توییتر خود با انتقاد جمهوریخواهان از همکاران برای “کاملا غیر ضروری تاخیر” در رای گیری در بسته کمک و تحت فشار قرار دادند برای کمک های بیشتر برای کسانی که بیشتر تحت تاثیر این بیماری است.

“ما نیاز به مطمئن شوید که پزشکان و پرستاران باید همه چیز آنها نیاز دارید. تست کیت, ماسک, تخت, پنکه” شومر توییتی. “رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان 1st گام به غذای ما تماس بگیرید برای استفاده از دفاع حمایت قانون برای مبارزه با کمبود اما خود مدیر هنوز خیلی بیشتر انجام دهید به مبارزه با کروناویروس.”

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>