گران نیویورک رستوران سبقت مرکزی پارک جنوبی پیاده رو — و ساکنان بخار

یکی از شهرستان priciest رستوران است که مصرف بیش از حد پیاده رو فضا و در معرض عبور و مرور به maskless, هوای آزاد, diners در پارک مرکزی, جنوب, ساکنان محلی شارژ.

Marea یک Michelin, ایتالیایی, غذاهای دریایی رستوران مشرف به پارک مرکزی نیز راه اندازی شش جداول در فضای باز در مجاور حیاط — فضا که شیک و رستوران است و در عین حال به فایل برای مشروب مجوز رسمی دولت گفت: پست.

رستوران ها که گسترش عمومی ناحیه در مناطق مجاور برای مطابقت با همه گیر ناهار خوری قوانین باید پنج روز به ارائه دیاگرام فضایی به دولت مشروب خودگردان برای تصویب.

در پیاده رو, Marea 11 جداول تنظیم شده در زیر داربست “به طور موثر برش پیاده رو در نیمه گفت:” دیرین مرکزی پارک جنوبی ساکن در جولای 16, نامه به رستوران را مدیریت و دیده شدن توسط پست.

“آن را تبدیل به شاهراه به تنگ عبور مجبور است که عبور و مرور به طفره رفتن waitstaff حرکت را از زیر داربست بر روی یک نوار باریک با محدود کردن و یا به طور کامل به خیابان (به یک ایستگاه اتوبوس)” نامه نویسنده griped. “به ندرت وجود دارد اتاق را برای دو پیاده راه رفتن در جهت مخالف به تصویب هر یک از دیگر و این همه در حالی که به مراتب کمتر از 6 فوت جداگانه هر کسی اجازه دهید به تنهایی آشکار مشتریان رستوران.”

هفته گذشته پس از مشاهده پیاده رو پیاده عطف وری زمانی که آنها در مواجه با دیگر پیاده در امتداد باریک کشش در مقابل رستوران در 240 مرکزی پارک جنوبی به عنوان شام رمانتیک maskless در پیاده رو و جداول.

Man3

Stefan ارمیا

Man1

Stefan ارمیا

بعدی

حتی دریاچه ها امن هستند در این تابستان. در حالی که کوسه…

2

نمایش به صورت اسلاید

“من درک می کنم نیاز برای رستوران ها برای باز کردن و من کاملا پشتیبانی که, اما این فقط کاملا غیر قابل قبول است” گفت: یک عابر پیاده که نمی خواهید به توان نام برد که پیاده روی در رستوران روزانه. “این واقعا ظالمانه است که بسیاری از ساکنان مسن زندگی می کنند که در اینجا در حال حاضر به عبور از خیابان به منظور 6 فوت دور از شام که با پوشیدن ماسک. اگر شما در حال تلاش برای راه رفتن توسط این رستوران شما فقط اینچ از آنها.”

سخنگوی Marea که در آن یک بشقاب پاستا فوزیلی با شراب پخته هشت پا و مغز استخوان می رود برای $38 و یک لیوان Barolo Riserva از ایتالیا 260 دلار گفت: این رستوران به شدت با پیروی شهرستان بخش حمل و نقل قوانین “مناسب و فاصله مناسب و پروتکل های ایمنی.” نقطه نظارت موقت فضای باز ناهار خوری است که ریخته شده بر روی خیابان های شهر و پیاده روها در طول coronavirus بحران است.

اما مشهور است eatery نمی خواهم بگویم اگر آن را به یک مشروب مجوز برای حیاط خود را.

“حیاط فضایی است برای سال های بسیاری است که بخشی از رستوران طرح بود اما نه تا این اخیر بی سابقه ای که ما تصمیم به استفاده از این فضا را با خیال راحت در خدمت مشتریان ما” گفت: Kaitlin Oks, مدیر برند و ارتباطات برای Altamarea ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>