شاهزاده آلبرت موناکو برای اولین بار رئیس دولت برای تست مثبت برای coronavirus

پرنس آلبرت نیست حتی سلطنتی — او بی سر و صدا حضرت — و نه او به عنوان یک رهبر جهانی. او fiefdom کثیف و سرشار از اصالت موناکو به اندازه پارک مرکزی. اما اواخر شاهزاده خانم گریس تنها پسر واجد شرایط به عنوان اولین رئیس دولت برای تست مثبت برای کوروناویروس. او فرستاده شده به آزمون در هفته گذشته در مدت کوتاهی پس از تولد 62.

“شماره یک بود و آخرین فرد ما همیشه فکر می کنید ویروس” دیرین آمریکا ساکن موناکو گفت: پنج شنبه. “ما در حال تماشای این همه وحشتناک داستان های ایتالیا, اما ما هرگز فکر نمی کردم این اتفاق می افتد در اینجا به خصوص به او.”

“شماره یک” و “شماره دو” هستند چه موناکو ساکنان تماس آلبرت و آفریقای جنوبی, همسر, شاهزاده خانم شارلین مادر جوان خود ،

پرنس آلبرت عکس آویزان در تقریبا در هر فروشگاه و دولت تسهیلات. او تا coddled پسر شاهزاده راینر و سابق هالیوود گریس کلی در یک لوکس صورتی کاخ سراسر بندر از مونت کارلو. “من علائم شبه آنفولانزا, اما آن را احساس می کند مانند یک بازی بسیار خفیف مورد. من یک تب خفیف نه واقعا که بد است. کمی سرفه. من می خواهم یک آبریزش بینی چند روز اول بود که اولین نشانه” او به مجله مردم گفت.

“من می توانم آن را گرفتار صحبت کردن به کسی که از کمتر از سه و یا حتی چهار فوت دور.”

– شاهزاده آلبرت

“من می توانم آن را گرفتار صحبت کردن به کسی که از کمتر از سه و یا حتی چهار فوت دور. و این می توانست اتفاق افتاده است در هر نقطه در 10 روز گذشته یا بیشتر. شما هرگز نمی دانید.”

او گفت: محلی موناکو-متین او خوب دیگر از “کمی سرفه.”

صحبت باقی می ماند بدبینانه. “این محل اجرا شده است در روابط عمومی” استشمام یک محلی است. “او می تواند خوب او می تواند در درب مرگ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>