شاهزاده اندرو پس به نام شاکی ویرجینیا رابرتز Giuffre “بسیار دختر بیمار” و گفت که او می تواند “بی اعتنایی و حرکت” از او محکم اتهامات علیه او با توجه به یک گزارش در روز یکشنبه ،

سلطنتی ساخته شده که نگران کننده به نظر نگران پال در سال 2011 پس از مدت کوتاهی او برای اولین بار در ارتباط با رسوایی جنسی مربوط به خود را پدوفیلیا رفیق جفری اپستین با توجه به پست در روز یکشنبه که می گوید آن را دیده ارز.

آن است که حداقل بار دوم سلطنتی به نظر می رسد ساخته شده اند اشاره مستقیم به Giuffre — با وجود این ادعا در سال گذشته فاجعه مصاحبه بی بی سی که از او به یاد داشته باشید ملاقات با زنی که مدعی او قاچاق برای رابطه جنسی با او را سه بار از زمانی که او 17.

اندرو ساخته شده نظرات خود را در تبادل با دوستان خود Jonathan بسوزم که از او خواسته بود تا “امید مطبوعات نیازی به گرفتن شما را به [sic] مقدار” مقاله گزارش.

“نه در همه!” اندرو پاسخ داد: با توجه به گزارش.

“او یک دختر بیمار ظاهرا. کنایه مشکل است. اما هیچ چیز وجود دارد که می توانید انجام دهید که! شانه و حرکت” او گزارش شده است.

رولند بعد او را در مورد زندگی “در سنگر” گفت: “امیدوارم که شما بازمانده” انگلستان کاغذ گفت.

“نگه داشتن سر به زیر دیواره!” اندرو گزارش پاسخ به رفیق.

“تلاش برای تعامل با رسانه ها در تمام جبهه ها اما آنها نمی خواهد گوش دادن به حس در لحظه. امیدوارم HMG [دولت اعلیحضرت او را] خواهد شد و در نهایت نوسان در امروز است.”

زمانی که بسوزم گفته است که “گاهی اوقات بهترین آنها را نادیده گرفت و ناپدید می شوند در حالی که” اندرو اصرار داشت آن بود که “هیچ وقت برای پنهان” با توجه به گزارش.

یک وکیل برای مشتریان تحت پیگرد اپستاین و مستغلات گفت: پست در روز یکشنبه بود که اندرو “اعتبار در خطر نیست” Giuffre است.

Prince Andrew (left) with Virginia Roberts and Ghislaine Maxwell in 2001
شاهزاده اندرو (سمت چپ) با ویرجینیا رابرتز و Ghislaine ماکسول در سال 2001

“ویرجینیا سلامت روان بسیار عالی شده است و در طول هر چند از آن شده است به شدت تست شده توسط اندرو و اپستین” ناشناس وکیل گفت.

Giuffre است و نه پاسخ به طور مستقیم به این گزارش اما اتحاد خود را حفظ تماس سلطنتی به صحبت کردن با اف بی آی به عنوان بخشی از تحقیقات حال به اپستین دایره درونی زیر میلیونر پدوفیلیا مرگ در ماه اوت گذشته.

“تیک تاک اندی زمان برای صحبت کنید!!” او توییتی جمعه. “جهان است که بیش از این دروغ پوشش یو پی اس و این واقعیت ساده است که اقدام به خرید امتیاز راه خود را از مواجهه با موسیقی است. انجام کار درست اگر نه برای من پس از آن شماری دیگر اپستاین قربانیان که سزاوار حقیقت است.”

اندرو پاسخ نمی دهند به این مقاله را درخواست دهید.

او بوت از وظایف سلطنتی در ماه نوامبر پس از فاجعه تلاش برای توجیه خود را از لینک های نزدیک به اپستاین حتی پس از دوست خود به اعدام محکوم شد کودک جرائم جنسی. فقط یک هفته بعد Giuffre به خود او BBC مصاحبه دو برابر را در او ادعا می کند که او قاچاق به داشتن رابطه جنسی با شاهزاده.

اندرو و کاخ باکینگهام همواره به شدت رد اتهامات علیه او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de