جت خصوصی خدمات پررونق به عنوان ثروتمند مسافران ترس coronavirus

ثروتمند مسافران هستند تقاضاهای مصرانه برای پرواز جت های خصوصی میان گسترش سریع بسیار مسری coronavirus با توجه به گزارش.

اپراتورهای جت خصوصی دیده های اخیر رونق در کسب و کار از اواخر دسامبر شیوع این ویروس در چین بی بی سی گزارش داد.

“در حالی که بخش زیادی از این افزایش می تواند مربوط به سال نو چینی, سفر ما نیز نسبت به رشد مشتریان ترجیح می دهند یک پرواز خصوصی به جای تجاری گزینه در طول ظریف زمان تحت تاثیر شیوع کروناویروس گفت:” یان مور مدیر ارشد تجاری افسر VistaJet.

دارین Voyles با برترین کسب و کار جت گفته شده است وجود دارد “قابل توجه سربازان ارتش” در مشتریان آینده نگر از جمله کسانی که به دنبال بازگشت به چین است.

اما مبتنی بر استرالیا شرکت نمی تواند در اکثر درخواست ها, او گفت:.

“گذشته از خطر قرار گرفتن در معرض برای خدمه عملیاتی و نگرانی کسب و کار است که به هنگام بازگشت از سرزمین اصلی چین آنها را اساسا قادر به کار به مدت دو هفته به عنوان آنها را مجبور به رفتن به قرنطینه بلافاصله” Voyles بی بی سی گفت.

برخی از مشتریان افرادی هستند که رشته به عنوان چند شرکت های هواپیمایی باید مبتنی پرواز در چین علاوه بر مقامات محدود کردن سفر در مناطق در معرض خطر این بیماری همه گیر.

آمریکا خطوط هوایی Delta Air Lines و هواپیمایی چین شرقی در میان حامل های که باید به حالت تعلیق پروازهای بیش از این ویروس است که به بیش از 73,000 مردم در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>