دادستان فدرال را متهم برادرزاده بدنام مواد مخدر مکزیک خداوند برای شرکت در قاچاق حلقه که آب گرفتگی ما با هروئین مت کوکائین و علف هرز و آنها می خواهند به مسافت او را به نیویورک به صورت عدالت است.

ایالات متحده دفتر دادستان در بروکلین در دوشنبه unsealed اتهامات علیه اسماعیل Quintero Arellanes پس از مکزیک سربازان دستگیر او در اواخر ماه گذشته گفت: “آن است که به دنبال استرداد او از مکزیک است.

46 ساله است که یک ارتباط از Joaquin “ال Chapo” گوزمان را کارتل سینالوآ و عمویش رافائل Caro Quintero توسعه هماهنگ 1985 قتل اداره مبارزه با مواد مخدر عامل انریکه “Kiki” Camarena مقامات می گویند.

“این کیفرخواست و بازداشت ها نشان می دهد که دیوار در حال بسته شدن در اعضای کارتل سینالوآ مانند اسماعیل Quintero Arellanes و DEA قوس کینه جویی رافائل کارو کوینترو,” DEA نماینده ویژه-در-شارژ Ray Donovan گفت: در انتشار اخبار.

67 سال Caro Quintero — نقش که در سال 1985 آدم ربایی, آدم ربایی و قتل Camarena به تصویر کشیده شد در این آمار Netflix سریال “Narcos: مکزیک” — بزرگ باقی می ماند.

Caro Quintero شده است یک فراری از سال 2013 زمانی که یک قاضی مکزیکی بر خاست و او را از زندان فنی. او در اف بی آی “Top 10 Most Wanted” list — با 20 میلیون دلار پاداش برای ضبط خود را.

برادرزاده اش است که به اتهام توطئه برای توزیع هروئین, کوکائین و مت بین 2015 و 2018 و با در نظر گرفتن بخشی در یک ماری جوانا توزیع توطئه از سال 1980 تا سال 2018 با توجه به مدارک دادگاه.

اگر محکوم در اتهامات Quintero Arellanes را 20 سال اجباری حداقل حکم زندان و حداکثر مجازات از زندگی پشت میله های زندان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی