معترضان twerks پلیس در طول اشغال شهر سالن تظاهرات

پلیس بودند حراست سالن شهر — و او از “ضرب و شتم.”

یک معترض به افسران پلیس پر انرژی رقص نشان می دهد در اشغال شهر هال در تظاهرات سه شنبه شب — قر سربالا به زنده ضربان طبل در مقابل پلیس امنیت ساختمان و تصویری را نشان می دهد.

این رقصنده Qween Amor نشان داده شده است booty-poppin’ و متلاشیکننده دیگر نیواورلئان-سبک گزاف گویی حرکت می کند در حدود 11:30 pm به انرژی جمعیت حدود 200 معترض جمع شده بودند در نزدیکی مرکز و اتاق های خیابان به اصرار قانونگذاران پال خواستار قطع بودجه دولت NYPD.

چندین افسران واکنش نشان نمی دهند به ناخواسته 5 دقیقه عملکرد و دیگران نگاه دور در حالی که تماشاچیان تشویق می کردند منفجر سوت و جامعی عکس, این فیلم را نشان می دهد.

عجیب و غریب تعامل آمد تنها چند ساعت پس از گرم ایستاده بین معترضان و پلیس در شهرستان سالن است که در آن ماموران با باتوم به عقب رانده برخی عصبانی تظاهرکنندگان با یک زن فریاد می زدند: “شما خشونت هستند!”

پس از تظاهرات سه شنبه شب در شهر نیویورک به تصویب شورای شهر $88.1 میلیارد بودجه درست پس از نیمه شب, کاهش NYPD هزینه های $1 میلیارد.

معترضان خواستار قانونگذاران پال خواستار قطع بودجه دولت NYPD در میان خشم و انزجار بیش از پلیس با قتل جورج فلوید.

این اولین بار نیست عضو عمومی را فراهم کرده است پلیس با کمی “پشتیبان گیری” — یک وظیفه پلیس گرفتار شد در فیلم سنگ زنی در یک marcher در بروکلین غرب هند رژه روز پس از آن زن ساخته شده و دارای گونه های برامده اورتور خود را در جهت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>