معترضان شعار ‘رها کردن جو’ به عنوان بایدن برگ منهتن جمع آوری کمک

یک تعداد انگشت شماری از معترضان chided جو بایدن به عنوان او راه می رفت خارج از منهتن جمع آوری کمک در پنجشنبه اصرار یک بار دموکراتیک حزب سوسیالیست به رها کردن از 2020 ریاست جمهوری.

حدود نیم دوجین معترضان از نیویورک جوامع برای تغییر فریاد زد بایدن به عنوان او را ترک سالک رستوران در غرب 57 خیابان در نزدیکی خیابان ششم به زودی پس از 8 p. m.

“رها کردن جو! رها کردن جو!” آنها شعار می دادند به عنوان او راه می رفت به انتظار ماشین.

“جست و خیز نوادا! جست و خیز, South Carolina! رفتن به خانه زود!” یکی از تظاهرکنندگان فریاد می زدند.

“ما اینجا هستیم تا به علامت مرگ جو بایدن مبارزات انتخاباتی. این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که شما ایستاده تا برای سیاست هایی که در حال عقب. ما ابداع وال استریت پیت و در حال حاضر ما در حال انجام همان به جو” آلیس Nascimento از جوامع برای تغییر گفت.

با وجود ضعیف کمپین لیست مهمان برای این جفت ارز از جمع آوری اعانه بایدن با حضور در پنج شنبه شامل برخی از بزرگترین پول مردان از این شهر در بخش مالی و از او انتظار می رود به چنگک جمع کردن در حداقل $1 میلیون با توجه به گزارش.

یک لیست مهمان های به دست آمده توسط CNBC شامل مشاهیر مانند سابق مورگان استنلی مدیر عامل John Mack Centerview همکاران ” آلن هارتمن سیتی گروپ exec ری مک گوایر, استون عامل رئیس Jonathan خاکستری ضربه محکم و ناگهانی رئیس Michael Lynton و سابق اوباما مشاور اقتصادی جفری Zients است که رئیس جمهور از شرکت سهام خصوصی Cranemere گروه کابل شبکه گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر