معترضان تجمع برای صرفه جویی در موزه تاریخ طبیعی را تدی روزولت مجسمه

حدود 150 نفر بسیج در خارج از موزه تاریخ طبیعی روز یکشنبه در تلاش برای صرفه جویی مجسمه ای از رئیس جمهور تدی روزولت وجود دارد از حذف.

فریادهای “نجات عروسکی!” و “ذخیره تاریخ ما!” آمد از جمعیت معترض به سمت غرب بالا موسسه حرکت به حذف برنز تمثال روزولت که ایستاده بود در ورودی آن از سال 1940.

“این مجسمه یک افتخار آمریکایی است. او مناسب است ؟ هیچ. هیچ کس کامل بود… او بسیاری برای این کشور” گفت: Gavin موم جمهور از نیویورک, جوان, واکنش باشگاه که سازماندهی تظاهرات.

“ما امروز اینجا هستیم زیرا ما bettered خودمان را به عنوان یک جامعه و ما همچنان به بهتر خودمان را به عنوان یک جامعه” موم گفت. “اما ما هرگز قادر به انجام این کار دیگر اگر ما همچنان به پاره کردن تاریخ ما و فراموش نکنید که ما گذشته و ما محکوم به تکرار آن است.”

اعتراض گروه در روز یکشنبه برگزار می شود نشانه هایی است که خواندن “دفاع از آثار ما” و “نه می توانند یاد بگیرند از این گذشته اگر ما پاک کردن تاریخچه!!” به عنوان آنها شنیده ام از سخنرانان در طول ساعته تظاهرات.

“تدی روزولت معتقد بودند در آمریکا بدون خط فاصله. نه سفید آمریکایی نه آمریکایی ها و نه قهوه ای آمریکایی است. فقط آمریکایی ها گفت:” دیوید مارکوس یک خبرنگار برای Federalist و کمک کننده به پست نظر صفحات از جمله در مورد تصمیم به سرنگونی مجسمه.

“به اعتقاد او در آینده برای این کشور که در آن ما خواهد همه با هم زندگی مسالمت آمیز و آینده است که من در مقابل من حق در اینجا گفت:” مارکوس.

ضد تظاهرات سازمان یافته توسط یک سیاه انجیلی گروه از گرجستان راه اندازی بلندگوهای سراسر خیابان موعظه در برابر پرستش یک graven تصویر — با اشاره به روزولت مجسمه.

مدتی بعد یک گروه دیگر از ضد معترضان بسیج brandishing نشانه هایی است که خواندن “Black Lives Matter” و “پایان ستایش استعمار.”

اعتراض بنای تاریخی — که نشان می دهد این کشور 26th, رئیس جمهور سوار بر اسب flanked توسط یک مرد آفریقایی و آمریکایی های بومی و مرد شده است برای انتقاد از ستایش استعمار و نژاد پرستی. آن تخریب شد با رنگ سال 2017.

این موزه که توسط بخش خصوصی اجرا شود اما نشسته بر روی زمین های عمومی — به تازگی درخواست مجسمه بود نقل مکان کرد و این شهر به توافق رسیدند.

حرکت آمد در میان در سراسر کشور تظاهرات بیش نژادی و نابرابری و فشار برای حذف آثار عمومی تجلیل مؤتلفه رهبران.

“در طول چند هفته گذشته ما موزه جامعه شده است عمیقا نقل مکان کرد همیشه در حال گسترش جنبش برای عدالت نژادی که پدید آمده پس از کشته شدن جورج فلوید” موزه جمهور الن Futter در بیانیه ای گفت:.

“ما را تماشا کرده اند که توجه جهان است و این کشور به طور فزاینده ای تبدیل به مجسمه به عنوان قدرتمند و مضر نمادهای نژادپرستی نظاممند,” او اضافه شده است. “قرار داده و زمان آن رسیده است که به آن حرکت می کند.”

هر دو رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو و نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio حمایت این موزه تصمیم گیری است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>