معترضان تا گیوتین در مقابل جف بزوس’ DC خانه

تظاهرات و راه اندازی یک گیوتین در خارج از واشنگتن پیچیده که در آن مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس ظاهرا ساکن با توجه به گزارش.

چند فیلم منتشر شده در رسانه های اجتماعی نشان دادن آنچه که شبیه دستگاه های شناخته شده برای گردن زدن اعدام در طول انقلاب فرانسه در یک منطقه مسکونی پایتخت کشور است. یک علامت به عنوان خوانده شده: “ما حمایت جوامع فقیر. نه ما مردان ثروتمند.”

آن را بلافاصله روشن نیست اگر بزوس در DC در این آخر هفته.

خود را به محل اقامت اولیه در واشنگتن جایی که او تاسیس آنچه به رشد عظیم e-commerce شرکت در سال 1994. او در حال حاضر یکی از ثروتمندترین افراد در جهان با خالص ارزش حدود $160.8 میلیارد دلار با توجه به فوربس.

او همچنین گاهی اوقات ساکن در یک مجلل محله منهتن در میان مشاهیر مانند جنیفر لوپز.

یک ویدئو نشان داد یک زن معترض در DC با صورت خود را تحت پوشش از تماس بیش از یک بلند گو حرف زدن: “هنگامی که تبدیل شدن آنها به تهدید و ما هیچ صدای چاقو بیرون می آیند.”

دیجیتال بروشور منتشر حاضر با عنوان “لغو حاضر. بازسازی آینده ما” به نام او DC پیچیده و تبلیغ یک رویداد وجود دارد یکشنبه شب از 4-8 بعد از ظهر

“آمازون با این نسخهها کار به طور مستقیم با پلیس برای نظارت ما stoking نژادپرستانه ترس را به نام سود. دو برابر را در خود اتحادیه متلاشیکننده و بدرفتاری با کارگران آمازون اخراج و نژادی slandered سازمان کار کریس اسمالز” پیام ادعا کرد. “پیوستن به ما بگویید جف بزوس به اندازه کافی به اندازه کافی است!”

“پایان دادن به سوء استفاده و احتکار. لغو پلیس و زندانها و آمازون” از آن نتیجه می گیرد.

Smalls یک کارمند آمازون برای پنج سال از کار اخراج شد در اوایل سال جاری پس از گزارش سازماندهی یک توقف کار در این شرکت انبار در جزیره استاتن n. y. اعتراض به بیش از یک کمبود تجهیزات حفاظت شخصی و خطر پرداخت در طول coronavirus همه گیر نگهبان گزارش شده است.

آمازون گفت: Smalls اخراج شد برای “نقض اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و قرار دادن ایمنی از دیگران در معرض خطر است.”

بزوس گفت: در Instagram در اوایل این ماه بود که او “راضی به از دست دادن” مشتریان که پشتیبانی نمی کند سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

آمازون تا به حال پیوست فهرستی از شرکت ها خواستار یک حساب با نژادپرستی نهادی پس از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس kneeled در گردن او در حالی که او دست به دستبند.

در روز پس فلوید مرگ این شرکت ارسال شده است گفت: توجه داشته باشید در قسمت: “ما معتقدیم سیاه زندگی مهم است. ما ایستاده در همبستگی با ما سیاه و کارکنان و مشتریان و شرکای تجاری و متعهد به کمک به ساختن یک کشور و یک جهان که در آن هر کس می تواند با عزت زندگی می کنند و از ترس است.”

بزوس می تواند شهادت قبل از کنگره به عنوان به زودی به عنوان در تابستان امسال به عنوان شرکت چهره ضد تراست موشکافی در کاپیتول هیل. او یکی از چند دره سیلیکون مدیران به شهادت نیست قبل از کنگره در سال های اخیر — Facebook, مدیر عامل شرکت, مارک زوکربرگ مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک و مدیر عامل گوگل Sundar Pichai تمام شده است به نام شهادت و ظاهر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *