کوبیده با coronavirus رستوران NYC هنرهای نمایشی بریس برای بدترین

رستوران های شهر و هنرهای نمایشی هستند چرا گردشگران گله به نیویورک — اما به لطف coronavirus این صنایع در حال نیروبخش برای مسافت های طولانی از هیچ چیز.

در حالی که را خارج و تحویل است هنوز در دسترس است در بسیاری از رستوران ها که نیست کمک سپاه از کارکنان صبر کنید و همراه “جلو خانه” کارگران و تامین کنندگان.

“آن بوده است ویرانگر به صنعت رستوران گفت:” اندرو Rigie مدیر اجرایی شهر نیویورک مهمان نوازی داد.

“ما گذاشته شدن دهها هزار نفر و آن را به صدها هزار نفر — و هیچ پایانی در چشم” او گفت:.

“مردم در حال از دست دادن امرار معاش خود. ما خیابان — این که چرا مردم عاشق نیویورک بسیار است. ما بخشی از فرهنگی پارچه از چه چیزی باعث می شود ما چنین شگفت انگیز و منحصر به فرد محل.”

و رستوران ها که ارائه تحویل هستند که gouged بزرگ خدمات تحویل او شکایت کرده است.

“یکی از چیزهایی که شهردار می تواند انجام دهد — و یا فرماندار است خود را به استفاده از قدرت اجرایی به کلاه شخص ثالث هزینه تحویل در بیش از 10 درصد” Rigie گفت.

“در حال حاضر شرکت هایی مانند Grubhub را 15 تا 30 درصد از هر سفارش از هر رستوران. که ناپایدار در یک بازار قوی و در طول یک بحران بزرگراه سرقت.

“تماس رستوران شماره مستقیم و یا از طریق مستقیم خود سایت” او توصیه می کند. “سپس وجود دارد هیچ شخص ثالث هزینه.

Andrew Rigie with Senator Chuck Schumer
اندرو Rigie با سناتور چاک شومر در سال 2019.بریگیته Stelzer

“ما همچنین نیاز به بخشش اجاره. اگر آنها بسته 2, 3, 4 ماه هیچ راه آنها قادر خواهید بود به پرداخت هزینه هایی که به اجاره او گفت:” از توقیف رستوران ها خواسته است که آلبانی و یا واشنگتن راهی برای جبران رستوران ها و یا خود را صاحبخانه به طور مستقیم.

استخدام آموزش و قرار دادن برنامه های مانند آن اجرا شده توسط غیر انتفاعی هنری در خیابان حل و فصل هستند و احساس فشار است.

“نزدیک به 100 درصد از مشتریان ما که ما کمک به تسهیل اشتغال در بخش مهمان نوازی باید گذاشته شده تنها با تعداد انگشت شماری دریافت یک کاهش در ساعت گفت:” مت Phifer, هنری خیابانی معاون رئیس جمهور از آموزش و پرورش و اشتغال است.

برخی از محل های کار در حال کاهش کارکنان ساعت به 20 هفته و یا کمتر “در برخی موارد آنها را مجبور به پرداخت که کارمند بیمه درمانی و سایر مزایای,” او گفت:.

“ما اغلب مقابله با عدم اطمینان اقتصادی اما این بی سابقه است” گفت: Brandon لورنز سخنگوی بازیگران’ انجمن حقوق صاحبان سهام که نشان دهنده 51,000 بازیگران و مرحله مدیران در سراسر کشور.

“اما این بی سابقه است عدم قطعیت است. وجود بازیگران و مرحله مدیران تعجب که چگونه آنها در حال رفتن به اجاره در مارس 1,” او گفت:.

broadway show sign
ZUMAPRESS.com

“این واقعا یک دو ضربه. آن ها نمی دانستند که ما ممکن است به کسب و کار به عنوان معمول است اما برای بسیاری از آنها پذیرفته شده ارائه می دهد و آن این بود که درآمد آنها برنامه ریزی شده برای, اما این همه بالا رفته در دود.

“وجود دارد بسیاری از هزاران نفر که برنامه ریزی شده بود به روی صحنه خواهد بود در دو هفته آنها هیچ ایده اگر و هنگامی که کسانی که شغل وجود خواهد داشت.”

برادوی تعطیل در مارس 12 با سفارش از آلبانی ممنوعیت گردهمایی 500 نفر یا بیشتر. پس از آن حقوق صاحبان سهام راه اندازی کرده است یک صندوق برای کمک به از جان گذشته اعضای پوشش اجاره, مواد غذایی و درمان های پزشکی.

برادوی لیگ ملی انجمن تجارت repping تئاتر صاحبان و تولید کنندگان و مجریان و تامین کنندگان کالا و خدمات — در 20 مارس توافق به ارائه دو و نیم هفته از پرداخت برای بسیاری از کاربران است.

هنوز “هفته آینده است که اجرا خواهد شد,” لیگ جمهور شارلوت سنت مارتین گفت: پست.

“و وقتی که اجرا می شود وجود دارد هیچ برنامه در محل برای چه اتفاقی می افتد پس از. بسیاری از نشان می دهد و باز نمی شود دوباره. چند باید لغو شود در حال حاضر شده است و یا به تعویق افتاد تا پاییز. آن بستگی دارد در چه مدت ما,” او گفت:.

مترجمان آزاد و “فرفره” کارگران امیدوارند از رهایی از فدرال بسته محرک ساخت راه خود را از طریق کنگره لورنز اشاره کرد. “ما باید همه چیز را در آن فدرال محرک و ما باید بیشتر,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>