این شرکت در پشت Purell گفت: این استارت آپ تولید به عنوان خریداران گرفتن جوانه-قتل گو کردن قفسه میان coronavirus را بترساند.

اوهایو-بر اساس GOJO صنایع گفت: آن شاهد یک جهش قابل توجهی در تقاضا برای Purell ضد عفونی محصولات به نگرانی در مورد ویروس کشنده گسترش بیشتر در ایالات متحده است.

“ما با تجربه چندین موج تقاضا در گذشته در دیگر شیوع — و این است که در پایان بالاتر از طیف اما نه بی سابقه” GOJO سخنگوی سامانتا ویلیامز گفت.

این شرکت خصوصی برگزار شد آگاه شد از شیوع کروناویروس در ماه دسامبر و “افزایش تولید” در ماه ژانویه اما سفارشات “افزایش بسیار قابل توجهی” در طول چند روز گذشته با توجه به ویلیامز.

“ما به طور قابل توجهی افزایش تولید بسیاری از هفته قبل قبل از وجود هر گونه موارد گزارش شده در ایالات متحده شده اند و در حال اجرا در ظرفیت کامل و آوردن ظرفیت اضافی آنلاین به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است و همیشه از” ویلیامز گفت.

تقاضا افزایش یافته است بیشتر برای Purell ضد عفونی کننده دست دستمال مرطوب و سطح اسپری ویلیامز گفت. GOJO شاهد افزایش تقاضا در سراسر همه از آن بازارهای اما از آن شده است به خصوص در بخش خرده فروشی و آنلاین بخش او اضافه شده است.

شستن یک دست با آب و صابون موثر تر از ضد عفونی کننده دست در خلاص شدن از انواع خاصی از میکروب ها, با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری. اما متوقف نشده مصرف کنندگان آمریکایی از عجله برای خرید ضد عفونی کننده دست به تهدید coronavirus رشد در ایالات متحده و دیگر کشورهای خارج از چین که در آن همه گیری آغاز شد.

بازار-شرکت تحقیقاتی نیلسن می گوید ما ضد عفونی کننده دست فروش مشخصی 73 درصد در چهار هفته به پایان Feb. 22 در مقایسه با همان آخرین دوره سال است. لوازم ضد عفونی کننده دست اجرا پایین در فروشگاه های بزرگ مانند وال مارت و هدف و آمازون تجار باید swooped در افزایش قیمت با توجه به گزارش های خبری.

برای مثال یک شخص ثالث آمازون فروشنده بود و شارژ 200 $در صبح روز چهارشنبه به مدت دو یک لیتری بطری Purell ضد عفونی کننده دست. همان محصول معمولا برای $21.99 در خارج سایت که در آن بود و به تازگی از سهام. آمازون لیست شد بعد از تغییر می گویند که این مورد در دسترس بود.

GOJO محکوم قیمت-درآوردن اما گفت آن دیده نمی شود آن اتفاق می افتد در آن فروشندگان مجاز. این شرکت که تولید کننده Purell ضد عفونی کننده دست در اوهایو و فرانسه با این نسخهها کار مجاز توزیع کنندگان و خرده فروشان را به مطمئن شوید که محصولات خود را به مصرف کنندگان و کسب و کار و بیمارستان ها که نیاز به آنها گفت: ویلیامز.

GOJO نمی کند مجموعه, قیمت های خرده فروشی به مصرف کنندگان اما ما به شدت احساس میکنیم که وجود دارد هیچ جایی برای قیمت سنگ آهن در بازار به خصوص در طول زمان افزایش بهداشت عمومی نگرانی” ویلیامز گفت.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de