صریح وبلاگ نویس که به طور معمول حمله به روسیه و چچن یافت شده است مرده در یک هتل با گلو شکاف و 100 زخم چاقو و پلیس مشکوک “انگیزه های سیاسی” با توجه به گزارش.

Chechnyan وبلاگ نویس عمران Aliev, 44 پیدا شد در اواخر ماه گذشته در یک هتل حمام خون در لیل که منعکس “افراطی وحشیگری” منابع گفت: Agence France-Presse. گلو او نیز شده بود شکاف, Business Insider گفت.

Aliev حال سیاسی پناهندگی و زندگی در بلژیک تحت حفاظت پلیس “به دلیل تهدید کردن روسیه و چچن بیش از مخالفت نویسی” یک مقام ارشد پلیس فرانسه گفت: با توجه به خروجی.

با استفاده از آنلاین دسته “منصور Stariy” او شناخته شد بیشتر برای گوش خراش انتقادات تند نقد چچن حاکم رمضان قدیروف به عنوان به خوبی به عنوان رئیس جمهور روسیه, ولادیمیر پوتین, این گزارش می گوید.

“ما تا به حال او را تحت حفاظت پلیس به دلیل” بلژیکی اجرای قانون گفت: با توجه به کسب و کار خودی گفته شده است “خاص و معتبر تهدید در زندگی خود از برخی سیاسی بخش در چچن و روسیه است.”

معلوم نبود اگر Aliev اعلام کردند, خود را در بلژیک سپاه پاسداران از طرح خود برای عبور از مرز به فرانسه.

Vladimir Putin meets with Ramzan Kadyrov, head of Russia's Chechen Republic
ولادیمیر پوتین در دیدار با رمضان قدیروف رئیس جمهوری روسیه چچن جمهوریالکسی Druzhinin/استخر/TASS

Aliev حال بررسی به هتل با یک مرد بود که سفر در یک پاسپورت. Aliev butchered بدن داشت تنها چند ساعت پس از بررسی به هتل در Jan. 30 — یک چاقو در کنار او.

قتل “خرس تمام ویژگی های داشتن یک انگیزه سیاسی” یک منبع نزدیک به تحقیقات به خبرگزاری فرانسه گفت.

“بسیاری از مردم می خواستند او را” منبع دیگری گفت: آژانس.

مرد او در سفر است به احتمال زیاد در حال حاضر با خیال راحت در چچن یکی دیگر از برجسته وبلاگ نویس ادعا کرد با توجه به AFP.

“بدیهی است که با توجه به Aliev تاریخ و تهدیدات قبلی ما نیاز به بررسی امکان یک دولت و سرویس اطلاعاتی در این قتل” ارشد پلیس گفت که کسب و کار خودی.

“ما در حال جمع آوری و تجزیه و تحلیل مدارک و شواهد از سفر الگوهای ره گیری الکترونیکی و سایر ابزارهای تحقیقاتی در اختیار ما” از فرانسه مقام پلیس گفت:.

این مقام گفت: فرانسه تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است در تماس با روسیه برای هر گونه کمک در این مورد. لیل پلیس هنوز به گونه دستگیری AFP گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی