کوانتاس حاشیه هزاران نفر از کارگران بیش از coronavirus

استرالیا شرکت هواپیمایی کوانتاس مجبور است بسیاری از کارکنان خود را به متوقف کردن کار به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس را تهدید می کند به دل و روده خود را به امور مالی.

استرالیا پرچم حامل و بودجه آن فرعی Jetstar را “ایستادگی کردن” دو سوم از 30,000 کارکنان حداقل تا پایان مارس برای حفظ شغل برای مدت طولانی این شرکت خبر داد. کارگران قادر به استفاده از انواع مختلف پرداخت را ترک کنند در حالی که کنار اما آن را “اجتناب ناپذیر” است که برخی را به طور موقت و بدون پرداخت این شرکت گفت.

“واقعیت این است که ما باید 150 هواپیما بر روی زمین و متاسفانه هیچ کار برای بسیاری از مردم ما” کوانتاس مدیر عامل گروه آلن جویس در بیانیه ای گفت. او افزود که این شرکت در گفتگو با شریک کسب و کار مانند Woolworths سوپر مارکت های زنجیره ای در مورد “موقت فرصت های شغلی” برای خود کارگران است.

جویس و مدیران دیگر نمی خواهد جمع آوری حقوق طریق حداقل تا پایان کوانتاس را در سال مالی در 30 ژوئن با توجه به انتشار اخبار. این شرکت گفت: آن را نیز لغو سالانه مدیریت پاداش.

نیروی انسانی کاهش در آمد در کنار کاهش شدید به کوانتاس و Jetstar پرواز به عنوان coronavirus kneecaps تقاضا برای سفر است. هر دو حامل های در حال تعلیق به طور منظم برنامه ریزی سفرهای بین المللی از استرالیا از پایان این ماه حداقل طریق ممکن است هر چند برخی از پروازها ممکن است همچنان به “حفظ کلیدی لینک” کوانتاس گروه گفت.

این گروه همچنین گفت: کوانتاس و Jetstar را بریده بریده در حدود 60 درصد از ظرفیت داخلی تا حد زیادی با کاهش فرکانس از پروازهای.

ما شرکت های هواپیمایی را نیز دچار بیماری همه گیر کوروناویروس که منجر به محدودیت های مسافرتی در بسیاری از کشورها است. دلتا و آمریکا و ایران و غرب اعلام کرده اند قصد دارد برای کاهش ظرفیت پرواز به عنوان ویروس roils صنعت است.

هنگ کنگ Cathay Pacific Airways و مستقر در دوبی امارات خواسته اند کارگران را به مرخصی بدون حقوق در میان شیوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>