قرنطینه و شوهر مرگ از coronavirus دو ساعت از هم جدا در ایتالیا

سالمندان زن و شوهر ایتالیایی که ازدواج کرده بود به مدت 60 سال درگذشت دو ساعت جدا از coronavirus در حالی که تحت مستند – و خود را پسر دل شکسته است که به او اجازه دیدار با آنها را برای آخرین بار با توجه به گزارش.

لوئیجی کارارا 86 و چندین کشتی دشمن Belotti, 82, شد, محدود به خانه خود در الببینو در شمال استان برگامو به مدت هشت روز و بدون کمک های پزشکی, با توجه به پسر خود لوکا کارارا, the Daily Mail گزارش شده است.

کارارا پدر بازنشسته داربست در نظر گرفته شد به یک بیمارستان محلی در روز شنبه در حالی که مادر او گرفته شده وجود دارد روز بعد پسر گفت: روزانه, Corriere della Sera, انگلستان خروجی اخبار گزارش.

پدر و مادر او درگذشت – یکی-9:15 صبح و دیگری در ساعت 11 صبح با توجه به گزارش.

“آنها به تنهایی درگذشت, این که چگونه این ویروس کار می کند” را پریشان پسر گفت.

“عزیزان خود را به سمت چپ به تنهایی و شما نمی توانید حتی خداحافظی آغوش آنها سعی کنید به آنها را به برخی از راحتی. [شما حتی نمی توانید به آنها بگویید] خوب دروغ مانند “همه چیز خوب خواهد شد'” اضافه شده کارارا یک ابزار کارگر که تحت قرنطینه با خانواده اش.

عزادار پسر در زمان به Facebook به پیشنهاد پدر و مادر خود خداحافظی.

“سلام مامان و بابا این شر ویروس گرفته شما هم همان روز شما را در ادامه این استدلال وجود دارد؟,” او نوشت. “قطعا, اما پس از آن شما به پایان خواهد رسید و با در آغوش گرفتن.”

وی افزود تکان دهنده است که پدر و مادر خود بدن حذف شده اند به یک گورستان اما “آن را چند روز به سوزاندن آنها به دلیل وجود بیش از حد بسیاری از مرده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>