کارفرمایی اردن عشق ممکن است تبدیل به میهن پرستان پیش نویس NFL 2020 کارت های وحشی

زمانی که اوایل دبیرستان فارغ التحصیل اردن عشق و مادر خود را وارد و در او ایالتی یوتا خوابگاه برای اولین بار در ژانویه 2016, فوتبال, مربی مت ولز و همسرش, جن وجود دارد را قبول handoff.

“هنگامی که او mama کاهش یافته است, او را, او گفت:, ‘جن, مراقبت از کودک. مت و پا زدن لب به لب خود را,’ ” ولز گفت: پست. “که فقط نشان می دهد عشق خشن است. او سزاوار اعتباری بسیار برای او چگونه مطرح اردن است.”

ایالتی یوتا تنها FBS بورس پیشنهاد برای رابطه جنسی خشن را دوست دارم.

عشق است در حال حاضر مهره سخت به کرک برای پیشاهنگی و مدیران آهار تا بالای NFL draft: آیا او leapfrog اورگان جاستین هربرت به عنوان سومین کارفرمایی انتخاب شده ؟ باید لس آنجلس شارژر اعتماد استعداد خود را و او را در ردیف 6? خواهد نقص خود اجازه می دهد او را به لغزش به میهن پرستان جدید انگلستان در شماره 23?

“من فکر می کنم او تا به بالاترین سقف هر کارفرمایی در این پیش نویس ارشد” کاسه مدیر اجرایی جیم Nagy گفت. “من در برابر او به پاتریک Mahomes این معنا که هر دوی آنها توانایی بازیسازی و واقعا طبیعی بازوی استعداد.

“سه سال حذف شد, همه مثل, ‘چگونه Mahomes آخرین شماره 12 [2017]?’ اگر این کلیک برای اردن و او به پایان می رسد تا در یک وضعیت خوب مثل پت را در شهر کانزاس آن می تواند نگاه دیوانه اگر او به پایان می رسد تا در خارج از top 10.”

Jordan Love
اردن عشقگتی ایماژ

عشق خیره شدن به عنوان اولین سال کامل زمان استارت در سال 2018 تکمیل 64 درصد از خود عبور با 32 touchdowns و شش interceptions.

سختی رخ داد که ایالتی یوتا نیاز به جایگزین چاه که از چپ به موفقیت Kliff Kingsbury در فناوری تگزاس و نه تهاجمی شروع. صدمات بیشتر نابود خط حمله و بی تجربه گسترده ای از گیرنده های تلاش برای دریافت عنوان عشق به پایان رسید و با 20 touchdowns و 17 interceptions در سال 2019.

پرچم قرمز ، عشق هنوز هم اعلام کرد برای پیش نویس و تحت تاثیر قرار در ارشد کاسه و NFL ترکیب.

“او یک بازیکن دشوار به بررسی دلیل این که شما برخی از بهترین نوار از هر کسی — آن را زیبا به تماشای او پرتاب یک فوتبال واقعی فقط سست و مواد منفجره” NFL شبکه تحلیلگر دانیل ارمیا گفت. “و شما باید این موضوع را از عملکرد انداختن با همه این دلایل در مورد صحبت کردیم. تصمیم گیری است که یک جزء کلیدی از که و که که در آن وجود دارد برخی از نگرانی است.”

مانند Mahomes, عشق هرگز-می گویند-ترک نگرش منجر دیوانه برجسته. عشق هنوز هم مخلوط بیش از حد بسیاری از سر خاراندن اشتباهات.

“اردن پرتاب توپ به خوبی در اجرا و دقیق است. او شجاعت و به اندازه کافی قدرت بازوی پرتاب به تنگ ویندوز” گفت: چاه های سابق کارفرمایی با 20 سال تجربه مربیگری موقعیت. “تمام آن چیزهایی که همراه او به اندازه کافی اعتماد به نفس به ad lib کمی و قادر به کشش دفاع و گسترش نقش زمانی که او در اجرا.”

زمان 6-پا-4, 224-پوند عشق صرف شده در طول سال 2018 offseason جمع هم تیمی های اواخر جمعه شب فیلم جلسات و اضافه کردن به بدن لاغر او سال برک آوت.

“او از طریق خود خواند و خود را پیشرفت خیلی سریع ولز گفت:. “در بالای خود را رها کردن او می تواند تمام راه را به شماره 3 همین دلیل است که او به گزینه های شماره 4 و شماره 5 در زمان. آن دانش از سیستم. او در مورد مراقبت از یادگیری است. او آن الهام گرفته است. اما او آن را بسیار nonchalantly و بی سر و صدا.”

به عنوان مورد با تمام قدرت غیر پنج کنفرانس quarterbacks عشق است که مبارزه با “چه کسی او ؟” ننگ. بر خلاف کارسون Wentz یا جاش آلن coronavirus-کوتاه NFL قبل از پیش نویس برنامه محدود کرده است عشق را ارزیابی تنها اضافه کردن به عدم قطعیت است.

“او واقعا تنها کارفرمایی من تا کنون بررسی قرار گرفت که در حال رفتن به پرتاب به بزرگتر ویندوز در NFL از او در کالج.” Nagy گفت. “او تا به حال سعی کنید را به نفع خود بازی. او توسعه برخی از عادات بد? کاملا. او کمی gunslinger برای او. اما شما همیشه می توانید مربی است که از یک مرد بیشتر از شما می توانید مربی آن را به او.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>