فارغ التحصیلان که فارغ التحصیل از ملکه کالج, تولید 1.5 میلیارد دلار در سال درآمد مالیات بر درآمد برای نیویورک, مترو, منطقه, اقتصاد و ارائه یک بازگشت بزرگ در مالیات دهندگان تامین مالی پردیس یک مطالعه جدید منتشر شد سهشنبه یافت.

حدود 85 درصد از ملکه کالج آلوم زندگی می کنند و یا شاغل هستند در سیب بزرگ یا حومه های اطراف از جمله نیوجرسی و کانکتیکات مطالعه راه اندازی شده توسط کالج یافت.

“ملکه کالج فارغ التحصیلان نیز در محل کار پربارتر از افرادی که تا پایان تحصیلات خود را در دبیرستان بیشتر احتمال دارد به کار گرفته شود احتمال کمتر به ارتکاب جنایت و به طور کلی منجر, زندگی سالم کمتر از افراد تحصیل کرده در نتیجه سنجش پس انداز به جامعه بزرگ” ملکه کالج, رییس جمهور موقت ویلیام Tramontano گفت: در پردیس نامه در مورد گزارش.

تحلیل انجام شده توسط نیروی کار شرکت بازاریابی Emsi همچنین نشان داد که ملکه کالج, تولید یکی دیگر از 300 میلیون دلار درآمد به نیویورک با حمایت از 16,862 پردیس مربوط به شغل و هزینه های سرمایه پروژه ها و تحقیقات و همچنین outlays توسط دانش آموزان.

“برای هر $1 صرف شده توسط مالیات دهندگان کنترل کیفیت را فراهم می کند بازگشت سرمایه گذاری از $4.90,” Tramantano گفت: با استناد به مطالعه است.

این تجزیه و تحلیل با استفاده از آمار و ارقام برای 2017-2018 سال تحصیلی.

ملکه کالج بخشی از دانشگاه شهر نیویورک است.

یافته های این گزارش آمده است که رژیم صهیونیستی. اندرو کومو و مقننه مذاکره هزینه های آموزش عالی در جدید 2021 بودجه دولت است که با توجه آوریل 1. کومو پیشنهاد کرد که CUNY و SUNY تراشه در بیشتر منابع مالی بخش خصوصی برای پوشش هزینه پردیس سرمایه پروژه های ساخت و ساز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی