ملکه کالج به کارگر پس از آزمایش مثبت برای coronavirus

یک کتابخانه کارگر در کوئینز کالج آزمایش مثبت برای Coronavirus مقامات گفت: یکشنبه شب.

کارمند بدون علامت — و نه بد اما کالج بستن CUNY پردیس دوشنبه از “فراوانی احتیاط” برای پاکسازی امکانات دولت گفت.

دانش آموزان در حال شکستن بهار اما بسته خواهد شد برای همه اما ضروری کارکنان گفت: ملکه کالج, رییس جمهور موقت ویلیام Tramontano.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو هفته گذشته دستور داده است که همه کسب و کار و دانشگاه CUNY از بین بردن طبقات بزرگ و حرکت به سوی آموزش از راه دور و یا دوره های آنلاین برای جلوگیری از گسترش COVID-19. این حکم شامل ملکه کالج, که بخشی از CUNY.

یک دانش آموز در مدرسه John Jay College of عدالت کیفری بود زده با COVID-19 آن نازل شد در هفته گذشته.

“من نوشتن را به اطلاع شما است که یک ملکه کالج عضو هیات آزمایش مثبت برای کوروناویروس (COVID-19). این کارمند با این نسخهها کار در کتابخانه و گذشته در پردیس در روز سه شنبه 10 مارس. زیرا او است و بدون علامت خطر برای جامعه ما کم است” Tramontano گفت: در یک یادداشت ارسال به دانشگاه جامعه علمی کارکنان و دانش آموزان است.

“اما” او گفت: “از فراوانی از احتیاط, ملکه کالج بسته خواهد بود فردا, جمعه, مارس 16. تنها ضروری کارکنان انتظار می رود که در محوطه دانشگاه به عنوان مشخص خواهد شد مناسب معاون یا دستیار معاون رئیس جمهور.”

Tramontano گفت کالج مقامات مشورت بیشتر با مقامات بهداشت و “عمیق-پاک” هر ساختمان پردیس بازدید کارمند — “از جمله اما نه محدود به روزنتال کتابخانه.”

“ما در روند اطلاع افرادی که ممکن است با کار کرده و یا در نزدیکی او” کالج رئیس جمهور گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>