ملکه کشیش پدر Gioacchino بسیل 60 و تسلیم به کروناویروس

دوم شهر نیویورک کشیش مرده است به دلیل coronavirus, کلیسا, مقامات گفت.

پدر Gioacchino Basile, کشیش سنت گابریل در East Elmhurst, Queens, درگذشت شنبه. او 60, کلیسا, مقامات گفت.

بسیل مرگ دوم برای کاتولیک اسقف نشین از بروکلین آمدن یک هفته پس از پدر جورج اورتیز-Garay, 49, که در خدمت سنت Brigid کلیسا در Wyckoff ارتفاع تسلیم به ویروس.

بومی کالابریا, ایتالیا, پدر بسیل “بود که در قامت کوچک اما توانا در انرژی برای خداوند” اسقف نیکلاس DiMarzio گفت. “متاسفانه پدر اساسی شرایط بهداشتی آن را دشوار برای او را به مبارزه با ویروس. در علاوه بر این به زبان انگلیسی و ایتالیایی و پدر صحبت اسپانیایی روان و خدمت خوبی به همه مردم خود را در محله و وفادار از اسقف نشین در بروکلین و کوئینز” اسقف گفت.

مقرر در 27 مه 1995 بسیل نیز مشغول به کار در سنت جوزف در نیوجرسی و اسقف نشین از پنک در پورتوریکو قبل از رفتن به اسقف نشین بروکلین در سال 2008 و به عنوان یک روحانی در فرودگاه لاگاردیا.

پس از ورود او در سنت گابریل پدر بسیل “بلافاصله کشت پر جنب و جوش در جامعه حس در محله مهمترین آنها با نهاد سالانه محله جشن از جشن سنت گابریل حامی سنت محله جشن در فوریه 25,” آزادی گفت.

پدر بسیل ذکر شده بود که در پزشکی را در وب سایت کلیسای قرص گزارش شده است. در یک Facebook پست در اوایل امروز کلیسا نوشت: “با غم و اندوه ما اطلاع شما که ما عزیزترین کشیش D. Gioacchino بسیل گذشت به پدر. ما برای نماز به خود آرامش ابدی و برای آسایش خانواده خود را.”

مقدمات مراسم تشییع جنازه خصوصی هستند و یک یادبود توده را جشن خواهد گرفت در تاریخ بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im