کوئینز معلم گرفتار شد تصویری جنسی سوء استفاده از دختر مبتلا به اوتیسم

یک کوئینز معلم دستگیر شد و روز شنبه به اتهام سوء استفاده جنسی از یک کودک 9 ساله دختر مبتلا به اوتیسم بود که در ویدئو گفته دادستان پنج شنبه.

مارک Scheibel, 48, گفته بود فیلم برداری با معلم گرفتن غیرکلامی دانش آموز دست و هدایت آنها به سمت محل انشعاب بدن انسان خود را در زیر یک میز که در آن دو نشسته بودند دادستان گفت.

شاهد گزارش حادثه به اصل WABC-TV گزارش شده است.

پلیس دستگیر Scheibel در ص 213 از کارل Ullman مدرسه در اوکلند باغ در حدود 2:20 بعد از ظهر, پلیس گفت:.

دیگر دانش آموزان در کلاس درس در زمان اما مقامات باور نمی کند هر یک از آنها را دیدم چه اتفاقی افتاد WABC-TV گزارش شده است.

Scheibel به نظر می رسد قبل از اینکه قاضی مایکل Gaffey در کوئینز دادگاه جنایی در روز پنج شنبه بعد از ظهر به اتهام سوء استفاده جنسی در درجه اول و به خطر انداختن رفاه کودک آزادی گفت.

او وثیقه تعیین شد در $5,000 که او هنوز رتبهدهی نشده است ملاقات کرد WLNY گزارش شده است. او همچنان در بازداشت است و قرار است به بازگشت به دادگاه در تاریخ 3 مارس.

او می تواند تا هفت سال در زندان اگر محکوم کردند.

“[Scheibel] — اعتماد معلم در مدرسه ما سیستم — ادعا شده است به دست گرفته اند و استفاده از هر دو موقعیت خود و این دختر کوچک بی گناهی” ملکه دادستان منطقه ملیندا کاتز گفت: در انتشار. “ما کودکان همیشه باید محافظت از شکارچیان.”

Scheibel شده است reassigned دور از کودکان و نوجوانان وزارت آموزش و پرورش گفت: در بیانیه ای به دست آمده توسط WLNY.

“ما بلافاصله reassigned این دور از کلاس درس به دلیل این عمیقا نگران کننده اتهام” بیانیه می خواند. “او نمی خواهد هر گونه تعامل با دانش آموزان است.”

Scheibel شده است به طور کامل گواهی برای تدریس به دانش آموزان با ناتوانی برای نمرات 1-6 از سپتامبر 2007, دولت, سوابق نشان می دهد.

او به دست آورده سالانه حقوق و دستمزد $96,871 در سال 2019 با توجه به SeeThroughNY در بالا از $4,674 در پرداخت به عنوان یک “در هر جلسه معلم” در نرخ از $33 در هر ساعت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im