Quibi از دست داده تقریبا تمام کاربران پس از محاکمه رایگان تحقیق شرکت می گوید

Quibi کوتاه-فرم درخواست تاسیس هالیوود مغول Jeffrey Katzenberg است حفظ فقط 8 درصد از مشتریان که برای یک امضا 90-بعد از یک محاکمه رایگان با توجه به تحقیقات جدید مطالعه است.

برنامه تلفن همراه است که محصور لیست ستاره مانند جنیفر لوپز, LeBron James and Liam Hemsworth به میل لنگ از فیلم کوتاه — وارد شده حدود 4.5 میلیون نصب به تاریخ پس از آوریل 6,راه اندازی, با توجه به برنامه-اندازه گیری شرکت های حسگر برج.

اما در این هفته در میان 910,000 مشترکین که امضا شده بین 6 آوریل و مارس 8, حداکثر 8 درصد و یا صرف 72,000 مشتریان تصمیم گرفتند به پرداخت هزینه برای Quibi سنسور برج گفت.

با مقایسه حدود 1 میلیون کاربر و یا 11 درصد از 9.5 میلیون دانلود برای دیزنی+ در آن سه روز اول از علامت یو پی اس تبدیل به پرداخت اشتراک سنسور برج گفت.

تفاوت کلیدی این است که Quibi تصمیم گرفتند برای طولانی مدت سه ماه رایگان دادگاه در حالی که دیزنی+ راه اندازی با یک محاکمه آزاد 7 روز. دیزنی+ که راه اندازی در ماه نوامبر تا به حال بیش از 10 میلیون ثبت نام پس از اولین روز راه اندازی.

“تعداد مشترکان پرداخت می شود نادرست است و منظور از قدر” یک Quibi سخنگوی گفت: پنج شنبه, هل دادن عقب سنسور برج داده است. او گفت که “بیش از 5.6 میلیون نفر را دانلود کرده Quibi برنامه” به عنوان مخالف به سنسور برج 4.5 میلیون نفر تخمین می زنند.

“ما تبدیل از دانلود به دادگاه بالاتر از نرم افزار تلفن همراه معیار و ما شاهد عالی تبدیل به مشترکان پرداخت می شود — هر دو در میان ما 90-day free trial علامت یو پی اس از آوریل به عنوان به خوبی به عنوان ما 14 روز تست رایگان یو پی اس ثبت نام از مه و ژوئن ،” سخنگوی اضافه شده است.

با اینحال Quibi که نشان می دهد عبارتند از: “کربی Jenner,” هشت قسمت سری که مراکز در اطراف یک عملکرد هنرمند که نقش Kendall Jenner داستانی برادرانه, برادر دوقلوی “کربی” نمی گویند که چگونه بسیاری از مشتریان پرداخت آن مشبک به تاریخ.

کریگ Chapple تلفن همراه بینش استراتژیست از سنسور برج گفت: اختلاف در اعداد ممکن است مربوط به این واقعیت است که آن را “تعریف یک نصب به عنوان اولین دانلود از یک برنامه توسط یک اپل ایدی یا اکانت گوگل.”

“به این ترتیب ما آمار و ارقام منعکس نمی اگر برنامه نصب شده دوباره توسط همان کاربر مانند پس از حذف و یا به دستگاه های دیگر را,” او گفت:. “ما تخمین می زند نیز نمی حساب برای هر اپل کاربرانی که از نصب نرم افزار است.”

Quibi را محقر نتایج جستجو سوخت سوال در مورد اینکه آیا Quibi قادر خواهد بود به نوبه خود کسب و کار نوپای خود در اطراف با وجود نشانه های اولیه آن است که ردیابی به سقوط کوتاه از اهداف داخلی.

Quibi را به طور منظم قیمت 4.99 $ماهانه با تبلیغات و یا $7.99 در هر ماه بدون تبلیغات. Ad-پشتیبانی ارائه شده نیز گنجانده شده است در T-Mobile نامحدود برنامه های خانواده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>