رند پل در دفاع از تصمیم خود قرنطینه در حالی که در انتظار coronavirus آزمون

سناتور. رند پل در یک op-ed در یکشنبه خواست مردمی برای جلوگیری از “انگشت wagging” در او برای خود quarantining در حالی که در انتظار coronavirus نتایج آزمون.

“من نمی قرنطینه در حالی که در انتظار یک coronavirus تست چون من نه با معیار برای قرنطینه” کنتاکی جمهوریخواه نوشت: در ایالات متحده آمریکا امروز. “در واقع من را برآورده نمی کنند فعلی معیارهای حتی در حال آزمایش بسیار کمتر قرنطینه.”

“به جای hounding افرادی که تست شده و سپس قرنطینه خود شاید ما نیاز به گسترش و تست ترک انگشت wagging.”

پل که تایید او آزمایش مثبت برای COVID-19 روز یکشنبه بود لعنتی توسط همکاران خود را برای گذراندن یک هفته در تعامل با آنها و مشاوران و همچنین با استفاده از کاپیتول هیل امکانات در حالی که در انتظار نتایج خود را.

جمهوری خواه سنسور. میت رامنی و مایک لی هر دو یوتا رفت و به خود قرنطینه پس از اینکه در نزدیکی به پل.

57 سال نماینده مجلس گفت: در زمان تست به خاطر او و همسرش “سفر کرده بود به طور گسترده در طول هفته قبل از COVID-19 اجتماعی فاصله شیوه” و از نگرانی برای آسیب دیده ریه است.

پل تا به حال بخشی از ریه خارج می شود در ماه اوت به عنوان یک نتیجه از آسیب او رنج می برد زمانی که او توسط همسایه اش در نوامبر 2017 — قرار دادن او در معرض خطر ابتلا به عوارض جدی است.

اما او هرگز به نمایش گذاشته علائم و نه او در تماس “با هر کسی است که مقامات بهداشتی توصیه می شود quarantining یا تست.”

“دستورالعمل های کنونی نمی خواهد که به نام برای من برای تست و نه قرنطینه. این بود که من فوق العاده احتیاط را از نگرانی برای آسیب دیده ریه که منجر به دریافت تست شده,” او نوشت.

Paul آیا حضور در مارس 7 خیریه توپ در لوییویل سرعت موزه هنر که در آن دو شرکت کنندگان بعد از تست مثبت است.

اما او گفت: “من در نظر گرفته نمی شود در معرض خطر پس از من هرگز با تعامل این دو نفر حتی از فاصله دور بود و توصیه می شود برای تست توسط مقامات بهداشتی.”

او توضیح نداد که چگونه او کردم تست شده اند که کمیاب اما با صدور پیامی برای منتقدان خود را به نام و به صورت گسترده تر تست.

“برای کسانی که می خواهند به من انتقاد به عدم قرنطینه متوجه است که اگر قوانین در تست شده بود به دنبال یک تی شرت من هرگز آزمایش شده اند و هنوز هم می تواند راه رفتن در اطراف سالن کنگره” پل نوشت.

“امریکا قوی است. ما انعطاف پذیر, مردم, اما ما در حال قوی تر زمانی که ما با هم ایستاده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>