رند پل می گوید: او از بهبود coronavirus داوطلبانه در بیمارستان محلی

سناتور. رند رایگان است برای استفاده از سنا بدنسازی دوباره — پس از آن بازگشایی.

پل اعلام کرد که او را آزمایش کرده است منفی ها برای COVID-19 بیش از دو هفته پس از پیدا کردن او تشخیص داده شده بود با این ویروس و اضافه کرد که او در حال حاضر داوطلبانه در یک بیمارستان محلی است.

“من از همه بهترین آرزوها من دریافت کرده اند,” کنتاکی جمهوری خواه در توییتر نوشت. “من شده اند مجددا و من منفی است. من شروع به کار داوطلبانه در یک بیمارستان محلی برای کمک به کسانی که در جامعه هستند که نیاز به کمک های پزشکی از جمله Coronavirus بیماران. ما با هم غلبه خواهد کرد این!”

پل بود که یک پزشک قبل از آمدن به مجلس سنا شد lambasted برای هزینه های این هفته او در انتظار او coronavirus نتایج تعامل با سایر قانونگذاران و دستیاران و با استفاده از کاپیتول هیل امکانات.

سرسخت آزادیخواه در دفاع از خود در میان جنجال و گفت: او تا به حال هیچ نشانه ای از ویروس در حالی که او پرسه می زدند سالن مجلس سنا.

“برای کسانی که می خواهند به من انتقاد به عدم قرنطینه متوجه است که اگر قوانین در تست شده بود به دنبال یک توپ را روی گوه, من هرگز آزمایش شده اند و هنوز هم می تواند راه رفتن در اطراف سالن کنگره” پل در بیانیه ای گفت: پس از تشخیص.

“دستورالعمل های کنونی نمی خواهد که به نام برای من برای تست و نه قرنطینه. این بود که من فوق العاده احتیاط را از نگرانی برای آسیب دیده ریه که منجر به آزمایش” او ادامه داد.

پل اولین و تا کنون تنها سناتور مبتلا به کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>