به عنوان رنجرز سه دروازه بان چرخ فلک همچنان به چرخش Alexandar Georgiev فقط منتظر نوبت خود و تلاش می کند تا آماده شود.

برای اکثر شب جمعه او شروع در برابر یک تیم دیگر از جزیره نشینان برای اولین بار پس Jan. 4 و 25 صرفه جویی در 3-2 دست دادن به Sabres در باغ.

“این است آنچه در آن است بسیار نیست گفت:” Georgiev گفت: مودبانه به سوال دیگری در مورد او های خالص با هنریک Lundqvist (که حمایت کردن) و ایگور Shesterkin (که سالم ابتدا). “مربیان تصمیم گیری در مدیریت, تصمیم گیری کند. من فقط باید به آماده هر زمان که من این شانس و این همه من تمرکز بر روی.”

Georgiev برخی از mop-تا وظیفه در حالی که دوره سوم از روز دوشنبه 5-3 به از دست دادن ستاره ها و قبل از آن او شروع به هر یک از سه بازی در برابر نشینان در یک کشش های اخیر در Jan. 21 فقط قبل از استراحت طولانی است که شامل همه ستاره آخر هفته و خداحافظ در هفته است.

با وجود انفعال Georgiev گفت: “احساس خوب” و مربی دیوید کوین نام خود را به عملکرد “جامد است.”

Alexandar Georgiev
Alexandar Georgievرابرت Sabo

انتظار می رود که در چند روز آینده رنجرز مدیر کل جف Gorton را بیشتر مذاکرات اساسی با کریس Kreider عامل مت Keator. وجود ندارد, هر, واقعی, مذاکرات در مورد قرارداد جدید هنوز برای قریب الوقوع نامحدود رایگان, عامل, ساخته شده است که Kreider جذاب ترین امکان در بازار تجارت در سرب تا فوریه. 24 مهلت.

از 28 ساله به ثمر رساند خود را 20th هدف از این فصل جمعه این خود فصل پنجم با 20 گل یا بیشتر.


با پنج دقیقه باقی مانده در مقررات و رنجرز 3-0, Quinn قرار داده و سه نفر از بهترین مهاجمان — Artemi Panarin, Mika Zibanejad و Kreider — با هم. Panarin ساخته شده نرم و صاف کردن پشت دست ضربه زدن به تصویب Zibanejad با 2:53 باقی مانده به عنوان آنها کاهش کسری بودجه به 3-1.

این Blueshirts به ثمر رساند و چهار و حتی مقاومت در برابر اهداف افرا برگها در شب چهارشنبه (اضافه کردن یک خالی-netter در یک 5-3 برنده) اما تا به حال تنها سه و حتی با قدرت اهداف خود را در چهار بازی قبل از آن. زمانی که کوین خواسته شد تا اگر او فکر کردن در مورد قرار دادن Panarin و Zibanejad پشت هم برای بالا و سنگین پیکربندی او نمی گویند هیچ.

“شاید” او گفت:. “این خیلی زود به بگویید. اما خواهیم دید.”


جناح فیلیپ Di Giuseppe ماند برای سومین مستقیم بازی پس از اینکه به نام از اهل هارتفورد پس از استراحت شروع به بالا در خط سوم با برندان Lemieux و Filip Chytil. برندان اسمیت و مایکل هیلی بودند اسکیت بازان و خش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی