آن را وسوسه انگیز را به می گویند که سه شنبه شب مرحله نهایی مسابقات در سالن بزرگ در برابر نشینان نمایندگی اول معنی دار پست-مهلت بازی Alexandar Georgiev حرفه ای.

مشکل با این فرض است که هر بازی معنی دار برای یک جوان goaltender تلاش برای ایجاد خود را در NHL به عنوان undrafted 24 ساله بوده است و همیشه از لحظه ای که وارد شده اند بیش از دو سال پیش به عنوان هنریک Lundqvist نسخه پشتیبان تهیه.

بنابراین آیا آن نشسته بود به صورت هفته در حالی که پادشاه رو لازم خود را به کار پر کردن خیلی بیشتر به طور منظم پس از تصفیه مشخص شده است که دو مورد قبلی تجارت مهلت و یا مقابله با ایگور Shesterkin ارتقاء on Jan. 6 که قطعا به نظر می رسید به او را تهدید می کند نقطه در فهرست Georgiev شناخته شده است چیزی جز بازی های بزرگ.

و یا به عنوان شماره 40 خود گفت: پست زیر استرلینگ 42-صرفه جویی در عملکرد در رنجرز خطر ناک 4-3 اضافه کاری پس از پیروزی نشینان تا به حال آن را در 19:42 سومین دوره “هر روز یک چالش در NHL.”

چالش ها نه تنها پذیرفته شده است اما غلبه با Georgiev دیدنی در حفظ Blueshirts شناور در طول بازی که در آن بازی بود زیر دفاعی-منطقه هش علائم به مراتب بیش از حد بسیاری از بار. این بود که هیچ چیز جدید هر چند netminder کشیدن در عمل همان زمانی که رنجرز گذشته در سالن بزرگ در پیروزی 3-2 در Jan. 16.

اما این دو بازی را تشکیل یک جزیره است. واقعیت این است که Georgiev رفته 5-3 با .921 صرفه جویی در صد و 2.55 اهداف برابر میانگین پس از Shesterkin فراخوان ایجاد یک جمعیت در شبکه. او شده است به هوش, به چالش کشیدن و ذهنی قوی است.

Alexandar Georgiev makes one of his 42 saves during the Rangers' 4-3 win over the Islanders.
Alexandar Georgiev باعث می شود یکی از 42 صرفه جویی در رنجرز 4-3 برنده شدن بیش از جزایر.Paul J. Bereswill

“بدیهی است که شما می خواهید به بازی” Georgiev گفت. “من می خواهم به بازی اما هر کس می کند. من می خواهم راه من اما راه بچه ها در حال بازی در مقابل من و ما, D, بازی های برگزار شده است که شده است ،

“من سعی کنید و انجام بهترین من هر روز در میدان یخ بازی در عمل و یا در بازی ها. من می دانم که من باید در بهترین من اگر من می خواهم به بازی.”

رنجرز بودند ذهنی خسته زیر روز دوشنبه چشمگیر تجارت-مهلت روزی که کریس Kreider امضا, فرمت, Jesper سریع بود و نه خبری از پنج شنبه شب سقوط خودرو در بروکلین است که در آن Shesterkin دچار یک دنده شکسته و پاول Buchnevich بود به شدت متزلزل گردش از طریق اتاق و جهانی محبوب بردی Skjei ارسال شد Carolina.

آنها تا به حال هیچ به این نبرد از نیویورک که در واقعیت بود نشان دهنده اولین معنی دار پست-مهلت مسابقه برای Blueshirts پس 2016-17. این بود که هنگامی که روال برای رنجرز. آن را نمی روال در حال حاضر.

“من آن را از دست رفته” گفت: Marc Staal که می خواهم از دست رفته پلی آف تنها یک بار در 10 سال اول. “شما احساس کردم در کارولینای [جمعه گذشته] از بازی معنی دار هاکی وجود دارد تفاوت در انرژی. و در حال حاضر به این و بود در این مسابقه از آن هیچ چیز را مسلم گرفته شده است. آن چندی است.”

رنجرز باید برنده چهار, راست, در حال 8-1-0 در گذشته نه 11-3-0 در گذشته 14 و 15-6-0 پس Shesterkin. آنها تاسیس یک حق رای دادن رکورد در روز سه شنبه با پیروزی خود هشتم راه راست بازی. آنها در محل 10 دو امتیاز پشت سر نهم-محل آب نبات نی ها چهار امتیاز دوم, وحشی, کارت, کت آبی (با سه بازی در دست!) و پنج امتیاز پشت اولین-کارت های وحشی, جزیره نشینان.

اجازه دهید تکرار: چهار امتیاز از یک نقطه حذفی با سه بازی در دست و 20 بازی در این فصل است.

“این فقط سرگرم کننده به بخشی از” گفت: Staal. “ما به خودمان فرصت اینجا. ما سخت کار کرده ام.”

هنوز هم وجود دارد کار را به انجام. این Blueshirts اجازه داده اند 40 یا عکس های بیشتر در پنج تا از هشت بازی گذشته خود. آنها برنده اید همه آنها را. 2011-12 سیاه-و-Blueshirts می تواند به یک دفاعی پوسته و مقاومت در برابر این نوع حمله تقریبا طراحی شده توسط, اما این است که ، است که این برنامه بازی.

اما رنجرز بازی-شکستن استعداد برای از میان برداشتن شب بود. این نبود Artemi Panarin بهترین شب اما موشک روسی پاره پاره صفحه اصلی اولین هدف از طریق بریدن از فضا به صورت حرفه ای-بهترین های 32 و یک در سه OT تصویب به راه اندازی Zibanejad برای خنجر اعتصاب. گاهی دو نقش می تواند به اندازه کافی.

گاهی اوقات دو پخش می شود زمانی که به اندازه کافی goaltender است که ثابت قدم به عنوان Georgiev که باید دریافت تماس در مونترال در روز پنج شنبه و انجام خواهد داد مانتل به عنوان باشگاه شماره 1 حداقل برای کوتاه مدت.

“الکس است که برخی از اعتماد به نفس و رقابتی در مورد او” Staal گفت. “او آرام در مورد آن او را بسیار بی ادعا اما شما می توانید ببینید که چگونه او در پاسخ به این چالش. او می خواهد که بر روی یخ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im