رنجرز در نهایت بعد از NHL تجارت مهلت

این بود که تجارت روز مهلت زمانی که رنجرز رو دوباره به کسب و کار هاکی به جای در نظر گرفتن راحتی در تجارت لگد زدن می توانید در پایین جاده و پنهان شدن پشت این سازمان قابل توجه در چشم انداز رتبه بندی.

این سلسله مراتب شناخت اهمیت نگه داشتن کریس Kreider که کار می کرد از طریق مذاکره بست که تا به حال ارائه شده خود را یکشنبه شب و نتیجه شد اولین هسته رنجرز به جلو از دوران مشاجره به فرار تبعید پس از امضای هفت سال گسترش ارزش به طور متوسط از $6.5 میلیون نفر در که در آن هر دو طرف ساخته شده در اواخر سازش است.

“ما جوان است و ما در حال گرفتن جوان” رئیس جمهور John Davidson گفت. “شما نیاز مردم است که می تواند منجر به راه است.”

جوان بودن است نه هدف دیگر از برنده شدن در نبرد xGF است هدف از این بازی است. آن را در مورد خوب بودن قادر به رقابت در سطح بالا بیش از مسافت های طولانی و راه Blueshirts انجام داده بود در اصل سالانه اساس برای 11 سال آغاز در 2005-06 قبل از آن زمان به پرداخت پیپر.

اگر موسیقی نمی میرند, آن را خاموش دو سال پیش هنگامی که این سازمان در تمام اما شروع دوباره. در حال حاضر گرچه سنج زنگ بیش نمادین امضای Kreider به جای استفاده از 28 ساله به عنوان وینگر فریب برای اضافه کردن پیش نویس میدارد و چشم انداز. این است که حدود شش یا هفت سال از هم اکنون.

این است که در مورد دو بعدی و سه و چهار سال است که از طریق آن Artemi Panarin, Mika Zibanejad ایگور Shesterkin آدم فاکس Kaapo Kakko و Kreider باید در اوج قدرت خود را, اما آن نیز حدود شش یا هفت هفته به عنوان Blueshirts رزومه تلاش خود را برای یک نقطه حذفی روز سه شنبه در سالن بزرگ در برابر نشینان. اما این تیم نمی خواهد که 9-1-0 ایگور Shesterkin در شبکه برای این یکی و یا برای هر بازی بیش از حداقل بعد از دو یا سه هفته. که به دلیل goaltender خواهد بود recuperating از یکشنبه شب تصادف در بروکلین است که در آن او دچار یک غیر آواره دنده شکسته و در حالی که خود را مسافر پاول Buchnevich بود به شدت متزلزل اما فرار آسیب است.

Chris Kreider
کریس Kreiderرابرت Sabo

این بود برخی از روز. وجود دارد, اخبار و راهپیمایی از این سقوط که در آن Shesterkin منزه از گناه بود. وجود دارد تعجب آور اخبار Kreider. وجود دارد یک افتخار هنریک Lundqvist ناگهان ترمیم برای پشتیبان گیری از ارتباط پس از دو هفته که یک آواره در فرد اما اعلام کرد که او را البته ملاقات با مدیریت پس از این فصل به بحث در مورد نقش خود در سازمان — اگر یکی وجود دارد برای او — در سال آینده.

آه و در آنجا بود اواخر روز تجارت بردی Skjei به کارولینای برای سال 2020 پیش نویس انتخاب کنید که رفت و یک راه طولانی به سوی کاهش 2020-21 کلاه مسائل که مواجه دیویدسون و مدیر کل جف Gorton زیر Kreider معامله است.

این Blueshirts را به انجام برخی از چیدن و انتخاب, اما نمی شود آنها را موظف به rip کردن تیم به منظور تطبیق قراردادهای جدید برای انتظار محدود رایگان عوامل تونی دی آنجلو و رایان Strome. آنها نمی خواهد که به تجارت Buchnevich به منظور دریافت زیر کلاه. هر مانور آنها را بیش از offseason آنها خواهد بود در نتیجه هاکی تصمیم گیری و نه با توجه به تنبیهی کلاه محدودیت.

Skjei فقط هرگز قادر به تکرار این شکل به او نمایش داده می شود در ساخت NHL همه rookie تیم در 2016-17 هرگز می تواند دست آوردن مجدد اعتماد به نفس و تکبر راه رفتن او نمایش داده می شود به عنوان یک دانشجوی سال اول که تکمیل اسکیت خود را و تصمیم گیری است. یک ماه دور از عطف 26, lefty defenseman ضعف خود را با فشار پس از امضای شش سال قرارداد به ارزش $5.25 میلیون نفر در قبل از 2018-19. او ناسازگار بود و اغلب غیر قطعی.

رنجرز بودند قاطع دوشنبه. این Blueshirts خواهد شد که به جای Skjei 20:41 کل یخ در هر زمان سوم در این تیم به شریک یعقوب Trouba و Zibanejad; او در 18:21 در در حتی قدرت دوم به Trouba; و 2:34 یک شب قتل مجازات سوم به Trouba و مارک Staal. اما در مقابل دفتر ساخته هاکی تصمیم گیری است که این امر می تواند آسان تر به جای شماره 76 در اولین جفت از به جای Kreider در صفحه شش. شاید سال آینده DeAngelo حرکت به سمت چپ شاید Libor Hajek آماده خواهد شد و شاید در برخی از زمان و K’Andre میلر خواهد رسید.

بیشتر خواهد شد و انتظار می رود از Kreider حفظ پس از Artem Anisimov براندون Dubinsky, رایان کالاهان کارل Hagelin, Derek استپان, JT میلر و کوین هیز نمی شد. آن را به عنوان اگر کسی انتظار دارد که شماره 20 به شکوفه به 40 گلزن اما رنجرز نیاز به او را به بیشتر قابل مشاهده است و بیشتر از تاثیر دور از علائم بیشتر بر یک پایه منسجم ، این چیزی است که رنجرز نیاز از یکی از این افراد قادر به رهبری راه.

رنجرز نگهداری یک قطعه از هسته خود آنها معامله یک جوان defenseman که یک بار پیش بینی شده بود به عنوان بخشی از هسته و آنها را به دست آورد در دور اول پیش نویس انتخاب. این بود یک روز مهلت هاکی کسب و کار از یک حق رای دادن است که از آن برای دو سال است که دو بیش از حد بسیاری از.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im