رنجرز برندان اسمیت غلبه خود تحمیل موانع برای نجات حرفه ای

قسمت 15 از سری نیویورک رنجرز.

یعقوب Trouba شنید سوال من از برندان اسمیت بعد از تمرین یک روز در ماه فوریه و خندید.

سوال این بود که آیا اسمیت بود که در حال استفاده به عنوان چهارمین خط جناح حتی در قدرت اما معطوف به دفاع در مجازات کشتن روشن چوب زمانی که او تغییر تکالیف. من فکر کردم شاید دیگر چوب ممکن است مفید در مجازات کشتن.

اسمیت گفت که شما می دانم که او تا به حال هرگز فکر نمی کردم اما شاید آن را یک ایده دیوانه و شاید او می خواهم آن را در نظر بگیرید. اما شاید. قطعا او مودب بودن.

در پایان که در ماه بدون نیاز وجود دارد. برای زمانی که رنجرز معامله بردی Skjei به Carolina در فوریه. 24 مهلت و نیاز به یک چپ defenseman آنها نمی احضار Libor Hajek از اهل Wolf Pack بلکه منتقل اسمیت به دفاع جایی که او با همکاری Trouba برای تیم نهایی و نه بازی. که خنده در حال حاضر ؟

به طور جدی هر چند, مردمی, Smith شده بود سالم ابتدا برای چهار بازی قبلی و هشت نفر از قبلی مسابقات 10. او بازی کرده بود تنها دو بازی در دفاع به آن نقطه از فصل در اواسط ماه فوریه هنگامی که مارک Staal و تونی دی آنجلو بودند کنار برای یک بازی هر کدام.

Brendan Smith
برندان اسمیتگتی ایماژ

اما زمانی که او پا در کنار Trouba و او را از این کار است. در واقع جفت آیا این کار برای تنها سه گل برابر 110:31 عنوان یک پشت سر هم از طریق آن نه بازی های انجام شده در میان یک مسابقه حذفی, در Naturalstattrick.com. آن بود نه ظریف ترین جفت در تاریخ حق رای دادن اما این دو بود و فیزیکی ساخته شده و آن را دشوار است در مخالفت.

اسمیت ارائه شده ارزش تمام فصل, حتی اگر شما فکر می کنم آن را برای یک تیم NHL به استفاده از یک defenseman روی بال است. وجود ندارد بسیاری دیگر که متناسب با تعریف این نوع هیبرید بازیکن.

استو Bickel آخرین رنجر به انجام آن بازی بال و D برای 2011-12 تیم. یک بررسی نوت بوک, اما نشان می دهد که پلاک 41 بازی تنها پنج تن از 51 بازی که فصل تا جلو به علاوه یک در پلی آف.

کنار در اینجا: شما می دانید بازی 3 از سری علیه پایتخت که رفت به سه گانه اضافه کاری قبل از ماریان Gaborik برنده آن ؟ آن 20-طولانی ترین بازی تاریخ NHL ماندگار 114:41. Bickel شد و جفت سوم که شب با مایکل دل Zotto. Bickel بازی سه شیفت به ارزش 3:24 و نمی توانید روی یخ پس از 4:18 علامت از دوره دوم. او در نتیجه تماشا نهایی 90:23 از روی نیمکت در حالی که رایان مکدونا بازی 53:17 دن Girardi, 44:26 دل Zotto, 43:33 مارک Staal, 40:34 و آنتون Stralman, 28:00.

اما خستگی تا به حال هیچ چیزی برای انجام با آن تیم نهایی ناراحت از دست دادن به شیاطین در کنفرانس نهایی پس از نیاز به 14 بازی به بازی اول دو دور. البته که نه. اما به اندازه کافی از آن در حال حاضر.

همه ما می دانیم قرارداد اسمیت به ثمر رساند پس از کار عالی خود را در سال 2017 پلی آف در برابر مونترال و اتاوا در حالی که زوج با Skjei و چهار سال در $4.525 میلیون در هر حرفه ای defenseman شد که در درجه اول به یک چهارم خط جناح — دارای برگزار نمی کند تا به خوبی. اما شما باید به یاد آورند که چگونه خوب اسمیت بود در پلی آف پس از او به دست آورد از دیترویت در مهلت.

مشکل این بود که اسمیت وارد متعاقب آن اردوگاه آموزشی از شکل بعد از یک تابستان که در آن او ازدواج کردم و با حضور متعدد در مراسم عروسی. خود بازی بود تا کمبود او بخشیده بود از طریق لیگ به هارتفورد در سن 28 با بیش از 350 بازی NHL خود را به اعتبار. او به مبارزه با گرگ هم تیمی Vinni Lettieri شکست دست خود و انجام شد و برای سال بعد از 11 بازی. او به نظر می رسید انجام می شود به عنوان NHL بازیکن.

بلکه او وقف مجدد خود نشان داد تا در شکل زیر کمپ و تقریبا به عنوان یک شوک به دست آورده یک نقطه در فهرست. آن هم درد نکنه که او و پس از آن-ورودی مربی دیوید کوین تا به حال یک رابطه دراز مدت و قدمت آن به زمانی که مربی تیم اقدام به جذب اسمیت برای دانشگاه بوستون. ظاهرا کوین نیست آن را نگه دارید و در برابر او برای انتخاب ویسکانسین به جای.

موانع بودند از خود ساخت اما اسمیت غلبه آنها. کار او سرمایه گذاری به اصلاح خود را حرفه ای بود واقعا چشمگیر است. در حالت ایده آل رنجرز را مشروع چهارم-خط جناح در سال آینده و یکی از جوان چپی قادر خواهد بود برای کسب درآمد به طور منظم ، که به مخاطره می اندازد اسمیت تصدی. اگر عفو buyouts به تصویر می آیند که می تواند به خطر اندازد No. 42 را نقطه به عنوان به خوبی.

اما این تغییر نمی کند 2019-20 و ارزش ارائه شده توسط اسمیت بمانند و بیشتر انتقادی در دفاع به عنوان یعقوب Trouba را شریک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>