شاید نبود رقابتی تعادل در KHL حملات ایگور Shesterkin شماره های بعد از همه.

چون رنجرز تازه کار, روسی, دروازه بان برنده دوباره backstopping تیم خود را به 3-2 برنده بیش از کوسه ها در باغ در شب شنبه. 44-صرفه جویی در عملکرد خود را به دنبال 27-صرفه جویی پیروزی در کارولینای در شب جمعه به 24 سال netminder نه برنده در 10 NHL شروع می شود. او اولین دروازه بان رنجرز به انجام این کار و فقط در چهارمین دروازه بان در تاریخ به آن را انجام دهد.

هفت بازی برنده خط خط گره خورده است برای طولانی ترین توسط یک تازه کار goaltender در رنجرز تاریخچه (جیم هنری در 1941-42) و آن را پنجم-طولانی ترین دروازه بان برنده خط رنجرز در تاریخ (مایک ریشتر رکورد با 11 مستقیم در 1996-97).

آه و Shesterkin اولین دروازه بان تاریخ NHL یک .900 ذخیره درصد و یا بهتر است در 10 اولین حضور پس از صرفه جویی شد آمار در 1955-56 انتخاب شد همراه اول تا کنون به چهار 40-صرفه جویی در بازی ها و چهار 40-صرفه جویی برد در 10 مسابقه.

“من فکر می کنم او فوق العاده بود دوباره” مربی دیوید کوین گفت.

Igor Shesterkin stops an Evander Kane breakaway shot during the Rangers' 3-2 win over the Sharks.
ایگور Shesterkin متوقف می شود یک Evander کین مبارکه شات در طول رنجرز 3-2 برنده بیش از کوسه ها.Paul J. Bereswill

Shesterkin گفت: از طریق یک مترجم “من می خواهم زمانی که وجود دارد تعداد زیادی از عکس اما مهم نیست که چگونه بسیاری از عکس وجود دارد, شما همیشه باید آماده برای کمک به پیروزی تیم است.” همانطور که برای مورد استفاده قرار گرفتن به سخت کار کردن و مسافرت او گفت: “این یک کمی سخت به دریافت سازگار پس از پرواز اما من احساس می کنم خوب است.”

جانباز هنریک Lundqvist حمایت کردن پس از او شده بود سالم ابتدا برای اولین بار در زندگی حرفه ای او در شب جمعه. (او نیز گرفتار جن روی نیمکت به شانه و شنیده سریع “هنریک! هنریک!” شعار از طرفداران).


زمانی که Lundqvist متوجه او نبود بازی در برابر طوفان او را در یک مقدار زیادی از کار در صبح روز جمعه و به پیشنهاد مربی دیوید کوین که Alexandar Georgiev بود که نسخه پشتیبان تهیه. Lundqvist آغاز شده است و فقط سه بازی پس از Shesterkin نامیده می شد تا در Jan. 6 آغاز این سه دروازه بان چرخش است.

Georgiev بود سالم ،


سوم-خط مرکز Filip Chytil قادر به بازی پس از او در زمان بازی تصمیم با بالای بدن دچار آسیب اواخر در کارولینای بازی. Chytil کردم 14:49 یخ زمان بیشتر بین فیلیپ Di Giuseppe و Kaapo Kakko.


Julien Gauthier ماند در صف برای سومین مستقیم بازی پس از او به دست آمده در تجارت با طوفان در روز سه شنبه. 22 ساله جناح به دست آورده یک شوت پنالتی در اواخر دوره دوم اما حرکت خوبی را پشت دست ضربه زدن متوقف شد توسط دروازه بان هارون دل. … برندان اسمیت بود ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im